Volte svého Tygra utkání s pražskou Spartou

Liberec - Jeden z nejočekávanějších šlágrů závěrečné čtvrtiny Tipsport extraligy je za námi. Který z Tygrů si podle vás v duelu prvního s druhým vedl nejlépe? Dejte mu svůj hlas a zvolte ho Tygrem utkání!

Hlasování probíhá stejně, jako obvykle. Stačí kliknout na tento odkaz, z nabízených vybrat toho hráče, který si podle vás vedl v utkání nejlépe a připojit svou e-mailovou adresu.

Hráč, který bude mít na konci sezony na kontě nejvíce triumfů v anketě o hráče utkání, se bude moci pyšnit titulem Tygr roku, čímž naváže na Tomáše Filippiho. Ten se v minulém ročníku stal historicky prvním vítězem této ankety.

Zatím nejčastěji si vaše hlasy vysloužil Jakub Valský, který dokázal postupně triumfovat již sedmkrát a postupně tak navyšuje svůj náskok. Naposledy se radoval proti Mladé Boleslavi, kdy nejprve v dechberoucím závěru vyrovnal na 4:4 a poslal zápas do prodloužení a v němž dalším přesným zásahem zajistil Tygrům zisk dvou bodů.

Přestože Valského v průběhu sezony začal z druhého místa nahánět Michal Bulíř, který se v jednu chvíli dotáhl pouhou jednu výhru za Valského, forvard se zkušenostmi už po vítězství v zápase s Mladou Boleslaví navýšil svůj náskok na čtyři triumfy. To mu zajišťuje jistotu, že ho z prvního místa v základní části nemůže nikdo sesadit – do jejího konce totiž zbývají pouze právě čtyři domácí duely.

Za Jakubem Valským se se třemi vítězstvími stále nachází již zmíněný Michal Bulíř společně s gólmanem Jánem Lašákem. Za nimi najdeme Martina Bakoše, jenž posbíral zatím dva triumfy, a dalších pět hráčů se radovalo jednou, konkrétně jde o Petra Vampolu, Lukáše Krenželoka, Michala Řepíka, Dominika Lakatoše a Michala Birnera. Kdo se bude radovat v prestižním šlágru proti druhému celku tabulky, pražské Spartě? O tom rozhodujete opět pouze vy!

Nezapomeňte navíc, že ze všech hlasujících, kteří alespoň jednou během sezony hlasovali pro Tygra roku, vybereme na konci ročníku jednoho šťastlivce, který se může těšit na večeři právě s vítězem této celoroční ankety.