Vyrazte v neděli 3. června i s Bílými Tygry na Obří sud Javorník!

Date of publication Author Redakce

Liberec - V neděli 3. června si liberecký závod společnosti Magna Bohemia připravil ve Všesportovním areálu Obří sud na Javorníku den plný zábavy a poučení. A Bílí Tygři budou u toho! Nenechte si ujít bohatý program.

Všesportovní areál Obří sud s nejdelší bobovou dráhou v Česku bude hostit bohatý program zaměřený na bezpečnost na silnicích. Akce je určená pro celou rodinu. Rodiče si tak se svými ratolestmi mohou dodatečně užít Mezinárodní den dětí.

Těšit se můžete na ukázku práce složek integrovaného záchranného systému i jejich techniku. Návštěvníkům se dále představí Český červený kříž, k vyzkoušení budou simulátory nárazu a otočení od ÚAMK. V průběhu dne na vás navíc čeká bohatý hudební a doprovodný program na pódiu. Nebudou chybět The Scoffers, Jakub Děkan nebo skupina Těla.

Pro děti je připravená dobrodružná hra s dárkem na konci, projížďky na koních nebo malování na obličej. Bílí Tygři si pro zájemce přichystali oblíbenou střelbu na branku a řadu dalších soutěží, během nichž mohou vaše děti získat drobné dárky.

Vyrazte v neděli 3. června na Javorník a užijte si společně s celou rodinou zábavný den! Vstupné na akci je zdarma.

magna day

Slavná trojice aneb selská jízda