Aktuální zprávy

Zdolejte třetí výzvu projektu Neseď, makej! Čas máte do neděle!

Liberec - Projekt Neseď, makej! pokračuje. V tomto týdnu odstartovala třetí výzva, v které budou mít malí sportovci za úkol zdolat 1400 metrů dlouhou trasu Sport Parkem Liberec. Zapojte se i vy! Čas máte do neděle 7. března!

Zatímco posledně si sportovci během vyskákání schodů na Městském stadionu procvičili výbušnost, nyní je na řadě vytrvalost. Jak dlouho vám bude trvat, než zdoláte inline dráhu, jež vede celým Sport Parkem Liberec? Má přesně 1 400 metrů. Právě tato trasa bude v novém týdnu váš cíl.

A nezapomeňte, že je i během výzvy nutné respektovat veškerá protiepidemická opatření. Prosíme, abyste nosili pokrývku úst a nosu a abyste omezili kontakt s osobami mimo svou domácnost. Udržte se s dětmi v kondici i během lockdownu!

✨ JUPÍÍÍ!🤩🥳🥳🥳✨ 3. dětská výzva #NesedMakej! právě startuje: ✨ 👉Oběhni okruh v areálu Sport Parku Liberec (cca 1400m)...

Zveřejnil(a) Home Credit Arena dne Pondělí 1. března 2021

Každé pondělí po dobu jednoho měsíce bude vyhlášena nová výzva – pro zapojení se do ní stačí vyrazit do areálu Sport Parku Liberec, pomocí QR kódu načíst formulář, díky němuž se soutěžící přihlásí do dané části výzvy. Na každého, kdo se do výzev zapojí, čekají drobné odměny, pro nejšikovnější a nejpilnější sportovce si pak organizátoři akce připravili zajímavé věcné ceny, stejně tak jako pro ty, kteří se zapojili do všech částí výzvy.

Celá výzva je určena pro všechny děti až do věku 15 let, jednotlivá ocenění pak budou vyhlašována ve čtyřech kategoriích – do 6 let, od 7 do 9 let, od 10 do 12 let a od 13 do 15 let.

Do akce se zapojily i známé osobnosti z oblasti sportu. Patronem se stal například Patrik Augusta, trenér Bílých Tygrů Liberec. Akci dále podporuje fotbalista a sportovní manažer Jan Nezmar. Zapojí se i kluby z areálu Sport Parku Liberec a jejich členové.

Více informací o výzvě Neseď! Makej! najdete na www.sportparkliberec.cz nebo na facebookové stránce Home Credit Areny.

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner
×
Odehrané v 17:00 | Muži
Bílí Tygři Liberec
HC Sparta Praha