Aktuální zprávy

Znovu chyběly centimetry! Soutěžící si v Zlaté Tygří Trefě málem přišel na 93 tisíc

Liberec - Tak to musí opravdu pořádně mrzet. Zlatá Tygří Trefa byla v pátek jen několik centimetrů od nalezení druhého výherce. Soutěžící nasměroval na branku velmi dobrou střelu, která však skončila na hraně otvoru v soutěžní desce!

Zlatá Tygří Trefa je soutěž, která pořádně prověří hokejové dovednosti tygřích fanoušků. Během přestávky po první třetině mezi vás z ledu vystřelíme tři dárky, z nichž jeden je označen zlatou barvou. Ten, kdo ho chytí, se kvalifikuje do soutěže a během druhé přestávky se představí přímo na ledové ploše Home Credit Areny.

Jeho úkol je v tu chvíli jednoduchý. Ze dvou pokusů alespoň jednou trefit otvor v soutěžní desce, která překrývá branku. Pokud se soutěžící trefí, vyhrává bank, do nějž v každém utkání přibyde částka rovnající se aktuální návštěvnosti. Pokud naopak mine, zůstává mu pouze cena útěchy v podobě tygřího dresu a jackpot se přenáší do dalšího utkání.

Tímto způsobem už částka před nedělním zápasem s olomouckými Kohouty vystoupala na 93 376 Kč, což je skutečně pořádná motivace! Fanoušek, který vyrazil na ledovou plochu zkusit své štěstí, rozhodně nedržel hokejku v ruce poprvé a poslal na branku dvě solidní střely. Ani jedna však nemířila do otvoru v desce! Při té druhé se dokonce puk zastavil o jeho hranu! Jackpot znovu odolal.

Celá částka se nyní přesouvá do zápasu s Litvínovem, kdy dostane šanci vyhrát jackpot další z vás. Třeba to budete právě vy, kdo bude mít příležitost odnést si ze zápasu pořádný balík! Troufnete si na Zlatou Tygří Trefu? Dosud jediným, komu se povedlo vybrat jackpot, byl fanoušek Pepa, který si při utkání s Třincem přišel na 11 391 Kč. Připomeňte si jeho vítěznou trefu!

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner