Spielerprofil

Spiele

keine Statistiken gefunden

Nähere Angaben

Urostlý kanadský obránce o svých kvalitách dával vědět už v mládežnických soutěžích. Za kanadskou reprezentaci do 18 let si zahrál na mistrovství světa 2009 ve Spojených státech a i díky tomu byl následně v draftu NHL vybrán ve druhém kole organizací San Jose Sharks.

Další dvě sezony strávil v juniorské Ontario Hockey League, kde byl v ročníku 2010/11 zvolen do All-Star týmu. Postupně začal dostávat příležitost také na farmě Sharks ve Worcesteru, kde strávil následující čtyři sezony. Prosadit se do NHL se mu ovšem nedařilo.

V dalších letech tak střídal East Coast Hockey League a farmářskou AHL, kde se představil například v dresu Toronto Marlies nebo Providence Bruins. Nyní vůbec poprvé zamíří mimo americký kontintent a v tygřím dresu si vyzkouší českou extraligu.

Photos