Spielerprofil

Spiele

keine Statistiken gefunden

Nähere Angaben

Daniel Špaček udělal své první hokejové krůčky v rodném Jablonci, už ve svých mládežnických letech se ale dostal do nedalekého Liberce, kde prošel jak dorostem, tak i juniorkou.

První start v extralize si bojovný útočník připsal v ročníku 2007/08. Postupem času dostával v liberecké sestavě větší prostor a od sezóny 2009/10 už nastupoval do většiny duelů. Ročníky 2013/14 a 14/15 strávil Špaček v prvoligových Benátkách, kde patřil mezi největší opory mužstva. Na závěr sezóny 2015/16 byl však povolán zpět do „A“ týmu Liberece, s kterým si tak došel až pro historický titul.

Jako jeden z nejzkušenějších hráčů Benátek se poté stal vůdčí osobností v předávání zkušeností tygřím nadějím, a to jak v Benátkách, tak i v Liberci, kterému pravidelně pomáhá v bojích o nejvyšší příčky v extralize.

Photos