Spielerprofil

Spiele

keine Statistiken gefunden

Nähere Angaben

Vsetínský rodák si s cestou do dospělého hokeje pořádně pospíšil. Vždyť v dresu svého domovského valašského celku nakoukl do extraligy už v patnácti letech, když v nejvyšší české hokejové soutěži v sezoně 2005/06 odehrál tři zápasy. O rok později přidal dalších jedenáct extraligových duelů a kariéru tak nastartoval více než slibně.

Vzhledem k tehdejšímu krachu vsetínského hokeje zamířil Stříteský do Litvínova, kde rovněž nakoukl do extraligy, kromě toho pak sbíral zkušenosti mezi dospělými na hostování v Mostě. Pravidelně nechyběl ani v mládežnických reprezentačních výběrech a v roce 2008 pomáhal osmnáctce na mistrovství světa nižší divize k postupu zpět mezi elitu. Mimochodem, v týmu se sešel se jmény, jako například Radko Gudas nebo Ondřej Palát.

V Litvínově se tento bek postupně etabloval mezi pevné členy sestavy, v ročníku 2013/14 si dokonce vysloužil pozvánku do reprezentace, v dresu Chemiků se mu však během šesti sezon v A-týmu nedařilo dosáhnout na žádný týmový úspěch. Před sezonou 2014/15 proto zamířil do Mladé Boleslavi. Hned v první sezoně ve středočeském celku se s 10 góly stal obráncem s nejvíce nastřílenými brankami v základní části extraligy. O rok později pro změnu dokráčel s Bruslaři až do semifinále play-off a v průběhu ročníku opět obdržel pozvánku do reprezentace, s níž si zahrál Karjala Cup.

Dres Mladé Boleslavi oblékal Stříteský až do loňské sezony, kdy v listopadu změnil působiště a přesunul se do Jihlavy. V 31 zbylých zápasech základní části si připsal 15 kanadských bodů, ani jeho produktivita však nestačila k tomu, aby se Dukla zachránila v extralize. Nyní se tento obránce stěhuje pod Ještěd, kde vyztuží defenzivu Bílých Tygrů.

Photos