Karta hráče

Posledních 5 zápasů

nenalezeny žádné aktuální statistiky

Profil hráče

Adam Dlouhý hájí barvy Bílých Tygrů už od mládežnického věku. V sezoně 2012/13 například plnil roli kapitána juniorského týmu, v tom samém roce pak debutoval také v dresu Benátek nad Jizerou. Během svého mládežnického působení prošel řadou reprezentačních kategorií, v nichž odehrál dohromady 32 zápasů.

V sezoně 2014/15 začal pomalu nakukovat do kádru Bílých Tygrů, kde naskočil do 16 zápasů a přidal své první dva extraligové body. V průběhu mistrovské sezony naopak příliš příležitostí nedostával, když naskočil pouze do jediného duelu.

Stejný počet extraligových zápasů sice odehrál i v základní části 2016/17, v play-off ale dostal více prostoru. Naskočil do 8 zápasů, v nichž se trenéru Pešánovi odvděčil svým prvním gólem v nejvyšší soutěži.

O své místo na soupisce se mladý forvard porve také v ročníku 2017/18.

Dnes v 12:00 | U19
Mountfield HK