Karta hráče

Fotografie není přiložena
Daniel Ira
Daniel Ira
obránce
Narozen18. 4. 2000
Výška177 cm
Váha66 kg
Hůllevá

Statistiky

Aktuální statistiky

nenalezeny žádné aktuální statistiky

Posledních 5 zápasů

nenalezeny žádné aktuální statistiky

Profil hráče

Rychlonohý obránce Daniel Ira se narodil 18. dubna 2000. Brusle si poprvé obul jako malý kluk a již od čtvrté třídy patří mezi stálé defenzivní hráče tygřích mládežníků. Sezóna 2013/2014 byla pro Dana jednou z těch šťastnějších.

Jednou ze zásadních věcí byla odbytá premiéra v dresu mladšího dorostu. Za mužstvo v základní části odehrál dvě utkání a na konci sezóny k tomu přidal další tři starty v play off.

Další úspěch přišel v dubnu 2013, kdy s mužstvem sedmé třídy ovládl mezinárodní turnaj v Roudnici nad Labem a domů si přivezli zlaté medaile. Stejně jako Davida Bálika, tak i Daniela Iru, jsme mohli ten samý rok vidět v týmu Libereckého kraje na Zimní olympiádě dětí a mládeže – Mládežnické mistrovství České republiky.

V letech 2015/2016 skončili s kádrem mladšího dorostu druzí, play off se jim bohužel po úspěšné sezóně nevydařilo. I přesto se ale Ira řadil mezi produktivnější beky. Jinak tomu nebylo ani následující ročník, kdy už nastupoval za starší kategorii a připsal si jedenačtyřicet utkání. Ani se starším dorostem ale ve vyřazovacích bojích daleko nedokráčel.

Fotogalerie

Naši partneři

Generální partner
Generální partner