Karta hráče

Posledních 5 zápasů

nenalezeny žádné aktuální statistiky

Profil hráče

Daniel Špaček udělal své první hokejové krůčky v rodném Jablonci, už ve svých mládežnických letech se ale dostal do nedalekého Liberce, kde prošel jak dorostem, tak i juniorkou. V sezóně 2005/2006 si ve svých devatenácti odbyl premiéru v první lize, když nastoupil k desítce utkání za Jindřichův Hradec.

První start v extralize si bojovný útočník připsal v ročníku 2007/08, v kterém za Tygry odehrál hned 33 zápasů. Postupem času dostával v liberecké sestavě větší prostor a od sezóny 2009/10 už nastupoval do většiny duelů.

Ročníky 2013/14 a 14/15 strávil Špaček v prvoligových Benátkách, kde patřil mezi největší opory týmu. Na závěr sezóny 2015/16 byl však povolán zpět do A týmu, s kterým si tak došel až pro historický titul.

Ostřílený útočník strávil většinu ročníku 2016/17 zpět v extraligovém A-týmu, s nímž opět získal Prezidentský pohár. Zároveň vypomáhal také na farmě v Benátkách, jejichž dres od té doby především obléká. Jako jeden z nejzkušenějších hráčů Benátek se stal vůdčí osobností v předávání zkušeností tygřím nadějím a to jak v Benátkách, tak i v A-týmu, kterému pravidelně pomáhal v bojích o nejvyšší příčky v extralize.

Dnes v 17:00 | Muži
HC Olomouc