Karta hráče

Váha68 kg
Hůllevá

Profil hráče

Většinu svého hokejového mládí prožil v pražských Letňanech. Za mladší dorost nastoupil poprvé v sezóně 2012/13 a předvedl se ve výborném světle. Stal se oporou a o rok později se zařadil do starší kategorie. Jeho dvacet devět bodů v osmatřiceti zápasech během ročníku 14/15 zaujalo liberecké vedení.

Letci z Letňan nemají juniorský výběr a tak společně s Václavem Burdou zvolil odchod na sever Čech. Svými body opět táhl tým do play-off. Skvělými výkony si vysloužil i pozvánku do juniorky za kterou stihl odehrát tři zápasy.

To v dalším roce to od Průžka v královské kategorii byla jiná písnička. Soupeře ničil svými technickými finesami a právem se stal nejlepším střelcem a s bilancí 22 branek a 17 asistencí také nejproduktivnějším hráčem. Ani tento bodový počin ale libereckou juniorku do play-off nedotáhl.

Dnes v 17:00 | U16
HC Škoda Plzeň