Karta hráče

Posledních 5 zápasů

nenalezeny žádné aktuální statistiky

Profil hráče

Petr Kolmann začal s hokejem v Liberci, kde postupně prošel všemi mládežnickými kategoriemi. Vždy patřil mezi opory juniorských týmů, průlom ale přišel v sezóně 2008/09, kdy začal pravidelně nastupovat v prvoligových Benátkách a dokonce si připsal i tři starty v extralize.

Další čtyři ročníky strávil důrazný obránce hlavně v Benátkách, kde patřil mezi hlavní opory týmu. Sezónu 2015/16 strávil na hostování v prvoligových Českých Budějovicích, kde ve čtyřiceti zápasech posbíral 13 kanadských bodů a dobré výkony předváděl i v následujícím play-off.

Následující rok se vrátil zpět do Benátek a stal se nejproduktivnějším obráncem týmu. Také si opět připsal start za Bílé Tygry, za které odehrál sedm zápasů, z toho dva ve finále s brněnskou Kometou.

Důležitou postavou byl i v dalších sezónách, přestože vždy začínal na farmě v Benátkách, kde mimo jiné plnil i funkci kapitána. Není sporu o tom, že svými zkušenostmi pomohl k zisku několika stříbrných medailí a Prezidentských pohárů.

Dnes v 17:00 | Muži
HC Olomouc