Karta hráče

KoloDatumUtkáníSkóreG A B +/− TMin
GČC 4 13.8.2020 BK Mladá Boleslav vs Bílí Tygři Liberec 8:2 0 0 0 0 0

Profil hráče

Vratislav Kunst se narodil 29. března 1999 v Praze. V hlavním městě také začal svou hokejovou kariéru a to v klubu HC Sparta Praha. Tam v hrál v podstatě za všechny žákovské kategorie. Za tu poslední už ovšem nastupoval v Liberci, do kterého před sezónou 2012/13 přestoupil. Tento ročník podával natolik dobré výkony, že si dokonce vysloužil i osm startů za mladší dorost.

V sezóně 2014/15 zvládl tento obránce neuvěřitelnou porci sedmdesáti utkání, když hrál střídavě za mladší i starší dorostence. Jeho výkonnost rostla dále nahoru a nebylo tedy divu, že i následující rok nastupoval za starší kategorii. Tentokrát se už jednalo o juniory, mezi kterými se rozhodně neztratil. Nakonec přišla i pozvánka do reprezentace, v níž oblékl český dres celkem čtyřikrát.

V sezóně 2016/17 už talentovaný obránce nastupoval převážně za juniorku, ve které se rozhodně neztratil! Za starší dorost nakonec stihl odehrát osmnáct utkání, v nichž si připsal úctyhodných 17 bodů!

V dalších letech se už Kunst vypracoval mezi pilíře obrany prvoligových Benátek a v sezóně 2019/20 si připsal i prvních osm startů v libereckém A týmu.

Dnes v 17:00 | Muži
HC Olomouc