Šestá třída podlehla Náchodu

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Šestka k prvnímu utkání kalendářního roku 2022 vyjela do Náchoda, kde domácímu týmu i přes tři body Alexe Bartoviče podlehla 4:9.

nadst. 4, sobota 08. ledna 2022
(4:1, 4:1, 1:2)

Branky a nahrávky

Branky a nahrávky: 3. Flechtner, 8. Sokol (Duchoň), 11. Parakhonka, 17. Sokol (Parakhonka), 27. Parakhonka (Sokol), 27. Král (Flechtner), 31. Král (Flechtner), 37. Flechtner, 44. Král (Flechtner) – 1. Bartovič, 26. Šmucr (Bartovič), 44. Lochman, 59. Bartovič.

HC Náchod

J. Tichý, — J. Duchoň, J. Ježek, T. Hubálek, V. Podškubka, E. Hlavsa — J. Flechtner, F. Král, T. Sokol, M. Parakhonka, Z. Klíma, Š. Lukášek, K. Kozáková , S. Kania.

J. Kyznar — V. Lochman, M. Čakajík, J. Blahout, F. Švajda, Š. Hes — A. Bartovič, M. Šmucr, M. Bartek, A. Rozsíval, L. Pluhař, D. Křeček, M. Čutta, J. Matějček, R. Táborský.

nadst. 4, sobota 08. ledna 2022
(4:1, 4:1, 1:2)

Branky a nahrávky

HC Náchod