Úspěšný vstup do nadstavby! Osmá třída zlomila zápas s Piráty na svoji stranu

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Tygří osmáci si na domácím ledě připsali vítězný vstup do nadstavbové části. V Home Credit Areně zdolali Chomutov, když dlouho vyrovnané utkání získali na svoji stranu povedenou druhou polovinou zápasu.

nadst. 1, sobota 19. listopadu 2022
(1:1, 2:1, 3:0)

Branky a nahrávky

8. Čančík, 21. Čutta (Čančík), 35. Fadrhonc, 42. Čutta, 46. Filo (Čančík), 50. Čančík – 7. Vavřík (Řepka), 22. Pronin (Řepka).

O. Maxin (M. Bureš) — D. Cerman, D. Al-Dhaief, Š. Tomka, D. Sůra — D. Telyčko, M. Čančík, M. Tokar, M. Čutta, D. Krechler, D. Beneš, P. Filo, J. Fadrhonc.

Piráti Chomutov

A. Sedláček — A. Falis, P. Hrebinec, T. Řepka, I. Pronin, M. Rabas — J. Jíra, O. Krejčík, J. Gombár, I. Snopek, M. Sojčík, M. Pospíšil, M. Ričl, Š. Vavřík.

Ctibor Jech ml.
„Byl to velmi vyrovnaný zápas, který rozhodla třetí třetina. Výborně jsme do ní vstoupili a díky kvalitnímu pohybu jsme kontrolovali hru. Navíc jsme si dokázali vyhovět v kombinaci a dobře jsme si posouvali puky. Skvělé bylo, že jsme zápas zvládli i na dvě a půl lajny. Kluci měli dostatek sil, což se ukázalo i ke konci utkání. Do kabiny patří pochvala za výborný výkon!“

nadst. 1, sobota 19. listopadu 2022
(1:1, 2:1, 3:0)

Branky a nahrávky

Piráti Chomutov