Jiří Fischer

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 69 odpovědí v této kategorii celkem.

redakce
4.3.2005, 20:04
Otázky na Jiřího Fischera byly jednorázovou akcí, nyní již nemá smysl se nadále ptát. Akce probíhá vždy jen po dobu, kdy je vyvěšená na úvodní stránce. Děkujeme za pochopení.
David
20.2.2005, 19:32
Ahoj,jsi skvelej hrac.

Odpověď:
Děkuji.
Jakub (jakub.tatobity@seznam.cz - Turnov)
19.2.2005, 19:29
Si dost velký a tvrdý hráč a dost se rveš a vždicky vyhraješ pro Liberec seš podle mě platný hráč já když jsem byl doma se Spartou tak jsem myslel že majeskýmu dáš nadržku ty bys mu určitě nandal i kdyš si určitě věřil jak jsi tomu dospěl že seš tak tvrdý obránce?????? Jak se ti líbí v Liberci hraje ,se ti dobře ,nehreješ pod velkým tlakem????????

Odpověď:
V Liberci se mi moc líbí, zatím se týmu celkem dařilo a mě také, i když běkdy by to mohlo být lepší. Teď bude ale záležet na play-off, chceme udělat dobrý výsledek. Co se týče tlaku, tak v Liberci je to něco jiného, než jsem byl zvyklý v Detroitu. Tyd více hraji klíčové situace a ten tlak je větší. Když se ale vyhrává, tak je to v pohodě.
tygr (111neo@seznam.cz - Liberec)
16.2.2005, 20:39
Čau Jirko, jakej máš názor na coaching Scottyho Bowmanna?

Odpověď:
To by bylo tak na dvě hodiny. Scotty mě trénoval v Detroitu tři roky, vyhrál jsem pod ním Stanley Cup. On potom skončil a pracuje pro Detroit jako pozorovatel. Vzpomínám na něj rád a v dobrém. je hodně svérázný a jiný, než ostatní trenéři, se kterými jsem se setkal. Člověk ho musí pochopit. On se nikdy nerozpakoval posadit i ty největší hvězdy, pokud jim to nešlo. Vždy dělal maximum pro vítězství, skvěle reagoval na vývoj hry, střídání, klíčové situace. Dokázal na led poslat vždy ty nejsprávnější hráče, aby se vyhrávalo.
12.2.2005, 11:21
Ahoj Jirko,preju ti hodne uspechu v reprezentaci,ale i v Liberci a Detroitu.Detroit je ten nejlepsi tym.Mohl bys pozdravovat Steva Yzermana?No je to muj vzor,ale ty si hned druhej.Diky a at se dari

Odpověď:
Děkuji za přání. Steva pozdravovat mohu, ale jen pokud začne NHL. Zatím není na obzoru žádná dohoda, takže nevím, kdy ho zase uvidím.
12.2.2005, 11:21
Ahoj Jirko,preju ti hodne uspechu v reprezentaci,ale i v Liberci a Detroitu.Detroit je ten nejlepsi tym.Mohl bys pozdravovat Steva Yzermana?No je to muj vzor,ale ty si hned druhej.Diky a at se dari

Odpověď:
Již zodpovězeno.
pavlinka (p.a.v.l.i.n.k.a1@seznam.cz - Praha)
11.2.2005, 20:22
Krasný den, prvně bych ti chtěla popřát všechno nej v hokeji i v životě :) Myslím, že jsi skvelý hokejista a fajn chlapík. Můžu se zeptat na osobní dotaz? Nebyl náhodou tvůj dědeček doktor Josef Fischer? Držim palečky v play off . Jsem ta nejvěrnější fanynka ktrerou máš :-)))

Odpověď:
Můj dědeček byl velmi vzdělaný člověk, vystudoval několik vysokých škol, přednášel na vysoké škole, překládal knihy. Zřejmě měl i doktorský titul, ale nebyl doktor medicíny, pokud jste myslela tento titul. Jinak moc děkuji za přání.
michal (hcvlk - LIBEREC)
11.2.2005, 15:10
AHOJ JIRKO MOHL BYS MI DAT ODPOVED CO JE S VAMPOLOU? DíKY A HODNě DOBRé formy Držim palce


Odpověď:
Petr Vampola hraje v Českých Budějovicích play-off první ligy a pomáhá jim v návratu do extraligy.
gáby (libe)
10.2.2005, 23:00
pozdravuj Péťu V. a ať dáš nějaké góly

Odpověď:
Petr je momentálně v Českých Budějovicích, nevím, kdy se tady objeví. O góly se budu snažit, ale můj úkol v mužstvu je přeci jen trochu jiný. Každopádně děkuji za přání.
Aleš (hockeyhockey@seznam.cz - HC SLOVAN ÚSTEČTÍ LVI)
8.2.2005, 12:09
Ahoj Jirko, můžu se tě zeptat kde se ti hraje líp jestli v NHL za Detroit nebo v naší extralize za Liberec?Dik za odpověd a hodně štěsti na švedských hrách ti přeje Aleš.

Odpověď:
To se dost dobře nedá srovnávat, je to něco úplně jiného. Moje vytíženost v extralize je úplně jiná, než v Detroitu. Tam jsem už 5 let nejmladší bek a možná ještě budu. Z toho vše vyplývá. V NHL se více čeká na příležitost. V extralize hraji opravdu hodně, jsem na ledě v klíčových situacích, při oslabení, přesilovkách, v závěru třetin a utkání. To si opravdu užívám, tolik prostoru jsem v zámoří zatím neměl. Je tu také jiná parta, já jsem se narodil a vyrostl v Čechách a tím pádem je mi to tady bližší. Zpětně také děkuji za přání.

Další stránky
123456>>

Naši partneři

Generální partner
Generální partner