Ctibor Jech

Ptejte se generálního manažera HC Bílí Tygři Liberec.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 16 odpovědí v této kategorii celkem.

Karolína (caroline009@seznam.cz - Hrádek nad Nisou)
29.7.2004, 20:10
Dobrý den,slyšela jsem že se mají přípravná utkání tygrů hrát v malé hale a né ve svijanské aréně a tak bych se chtěla zeptat co je na tom pravdy.

Odpověď:
Některá z přípravných utkání se opravdu odehrají v malé tréninkové hale, jako např. s Ústí nad Labem. V prvním srpnovém týdnu pak dojde k namražení ledové plochy ve Svijanské aréně, takže se přesuneme tam.
Ruda Knobloch (rudolf.knobloch@seznam.cz - Liberec)
28.7.2004, 14:56
Dobrý den,
nová sezóna klepe na dveře a tak bych se chtěl zeptat, s jakým cílem do ní bude Liberec vstupovat a taky by mě zajímalo, vzhledem k chystané stávce v NHL, jak to vypadá s případným angažováním Jirky Šlégra a Petra Nedvěda. (Dočetl jsem se z tisku, že kromě už získaných posil by právě oni mohli doplnit kádr Bílých Tygrů, pokud by NHL nezačala včas). Děkuji

Odpověď:
Vstupujeme do třetí extraligové sezony. V první bylo jasným cílem obstát mezi českou elitou, vloni jsme chtěli atakovat příčky, zajišťující play-off. Sezona se nám nezdařila podle našich představ. Dle jejího průbehu ji však nemůžeme hodnotit za zcela neúspěšnou. Celá organizace Bílých Tygrů se obohatila o významné zkušenosti. Letos je pak naší základní a jednoznačnou prioritou play-off. S tím jsou všichni obeznámeni, hráčský kádr byl také vhodně doplněn, myslím a věřím, že to bude fungovat. Sekundárním cílem je poté připravit a stabilizovat kádr a výsledky pro sezony nadcházející, které budou Bílí Tygři hrát v nové aréně. Chceme se stát pravidelným účastníkem play-off.
Co se týká příchodů Vámi dvou jmenovaných, naše situace není jednoduchá. O oba hráče, hvězdy i v NHL, máme velký zájem. Situace u Petra Nedvěda, jenž je naším odchovancem, se ale výrazným způsobem změnila. Letos v létě se oženil, jeho paní se navíc sama realizuje, a tak řeší také rodinný život. Sešli jsme se spolu sice o víkendu, nicméně dohodu jsme zatím neuzavřeli, další jednání jsou naplánována na víkend 7.-8. srpna.
Jiří Šlégr měl vloni obtížnou situaci. Po počátečních problémech, kdy to dokonce vypadalo, že by mohl obléci náš dres, obdržel nabídku z Ameriky, kde se nakonec také dokázal výrazně prosadit a v Bostonu patřil k jedním ze základních pilířů sestavy. I když stále čeká na smlouvu s NHL, jeho priorita je pro extraligu jasná - Litvínov. My jeho přání respektujeme, pokud se však nedohodne s "chemiky", jsme připraveni o jeho angažování jednat. Nebude to však nic jednoduchého. Vloni jsme usilovali o jeho přestup a uzavření víceleté smlouvy, letos se však v případě ukončení stávky bude moci vrátit do NHL.
Rozhodně chceme aby se všichni hráči, kteří mohou nastoupit za Liberec, objevili s námi na ledové ploše po návratu ze soustředění ve Švýcarsku.
jardy (jardy.97@seznam.cz - Litvínov)
28.7.2004, 10:11
Taky jste tak skvělý manažer jako je náš pan Macholda ?????????

Odpověď:
Podívejte se, každý z nás děláme svou práci, jak nejlépe umíme a jsem přesvědčen, že s nejlepším svědomím a vědomím. Nepřísluší mi hodnotit někoho jiného, situaci v Litvínově dokonale neznám.
Mirek Macháček (mmachacek@geodezie.cz - Bílí Tygři)
26.7.2004, 14:44
Dobrý den.Zajímalo by mě,jestli budou v A-týmu všichni kluci co hráli loni za Beroun a jestli je na soupisce i JAN HOLUB.Děkuji M.Macháček

Odpověď:
Všichni naši hráči odvedli v Berouně velký kus práce a my jsme byli s jejich výkony spokojeni. V současné chvíli se všichni připravují v kádru A týmu trenéra Palečka a je pouze na něm, koho si do extraligového mužstva vybere. Spolupráce s prvoligovým Berounem se osvědčila, takže není jediný důvod něco měnit. Jan Holub je perspektivní obránce, který s námi podepsal novou dvouletou smlouvu. Své kvality může ukázat a natrvalo se v "áčku" etablovat, záleží jen na něm.
Baret (baret@centrum.cz nebo hokejmann@seznam.cz - Hc Berounští Medvědi)
25.7.2004, 14:08
Dobrý den.Máte skvělího syna který hraje perfektní hokej a já doufám že si za nás zahraje spolu s dalšími libereckými hochy.Jsou to všichni skvělí hráči.Budete s Medvědy spolupracovat i v této sezoně????????Máte super tým a budu vám vždy fandit a věřím že se dostanate do play-off.Beroun a Liberec!!!!!!!!!!!!!!!

Odpověď:
Děkuji. Spolupráce bude pokračovat. viz. předcházející odpověď.
Honza (Liberec)
24.7.2004, 19:04
Díky za super posily, které jste získali.Snad už play off konečně vyjde. Chci se zeptat, budou hrát v případě výluky Vrbata, Nedorost a Fischer za tygry?

Odpověď:
Play-off si přejeme všichni. Zmiňovaní hráči u nás budou opravdu v případě výluky nastupovat. Jiří Fischer se již zapojil do naší přípravy.
Dalecký (ho-ho@wo.cz - Jablonec)
24.7.2004, 08:29
Dobrý den,
rád bych se Vás zeptal, jak jste vnímal tréninkový pobyt na Slovensku a zda se budou tato soustředění pravidelně opakovat před každou sezonou? Myslím, že to hráčskému kádru při dnešních častých změných jen pomůže. Také bych rád věděl, jaké máte zkušenosti s vrcholovým sportem a na jakém postu jste hrával? Děkuji Roman Dalecký

Odpověď:
Tréninkový pobyt v jiném prostředí než v Liberci jsme zvolili po několika letech. V našem okolí máme vynikající tréninkové podmínky, proto byl model přípravy po řadu let stejný. Před letošní sezonou přišlo ale několik nových hráčů, navíc jsme chtěli poněkud obměnit zažité rituály a zejména pak hráče více poznat. Díky prostředí, z něhož se kluci nemohli vracet domů a byli spolu denně čtyřiadvacet hodin, se vytvořila parta lidí, kteří hledají společné zájmy nejen z pohledu hráče jako takového, ale i z pohledu člověka. Podařilo se nám utužit interpersonální a mezilidské vztahy, prostředí bylo navíc kvalitní z hlediska dokonalého servisu a služeb stravování, ubytování, objemu tréninkových dávek, rehabilitace či odpočinku. Jsme spokojeni s přístupem hráčů i jejich adaptací v kolektivu. Trenér měl navíc čas na různé rozhovory a detailní prozkoumání charakteru každého jedince.
Iveta Kabátová (iveta.kabatova@seznam.cz - Liberec)
22.7.2004, 14:03
Dobrý den,
v dnešním "Libereckém dni" je prý zmínka o tom, že příští pátek (30.7.) nebudou BT hrát s Ústím doma, ale v Děčíně. Můžete mi, prosím, pro mého syna sdělit, co je na tom pravdy?
Děkuji

Odpověď:
Chyba se vloudila do Libereckého dne, první utkání sehrají Bílí Tygři na svém stadionu ve Svijanské aréně.
21.7.2004, 17:38
Kdy budou na strankach nove fotky??

Odpověď:
Nové fotografie se objeví až s prvním focením týmu v nových dresech, tj. před začátkem sezony.
Tomascuk (tomascuk.d@atlas.cz - liberec/liberec)
21.7.2004, 06:44
Proc hraje tvuj synacek kdyz je tragickej a spousta jinejch lepsich hracu sedi. Ses trapnej!!!!!!

Odpověď:
Chápu za zcela přirozené, že se jména spřízněných osob vždy dostanou do popředí zájmu veřejnosti. Odlišuji ale zcela zásadním způsobem role manažera a hráče, stejně tak jako otce a syna. Kompetence určit si do týmu své hráče má pouze trenér Paleček, což jsem vždy respektoval a nadále budu. To, že se spojují jména, je normální a nedá se tomu vyhnout, pozice manažera je však zcela odlišná.

Další stránky
12>>

Naši partneři

Generální partner
Generální partner