Ctibor Jech

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 29 odpovědí v této kategorii celkem.

Janinka
27.2.2005, 15:52
Dobrý den..
pozdravujte Boru....jinak hodne uspechu.!!!

Odpověď:
Děkuji.
Fífa (Liberec)
25.2.2005, 15:43
Dobrý den.Chtěl jsem se zeptat když teď jsou ty problémy v obraně proč si nestáhnete Angela Krsteva.Je teď dobře rozehranej a mohl by dobre pomoc.

Odpověď:
Angel Krstev byl uvolněn na hostování do konce sezóny na jih Čech, kde bude bojovat s týmem Českých Budějovic o postup do extraligy.
Martin (Zima.Martin@seznam.cz - Svinaře)
23.2.2005, 18:37
Váš syn hraje za Beroun??
Ten hráč se také jmenuje Ctibor Jech


Odpověď:
Ano, můj syn je toho času na hostování v Berouně.
Perknos
22.2.2005, 00:16
Dobry den chtel jsem se jen zeptat jestli si treba pojistujete smlouvamy uz nejake hrace y mladsich kategorii ney je "A" ??

Odpověď:
Dobrý den, smlouvy uzavíráme již od mládežnických kategorií, např. junioři mají smlouvy na 2-3 roky, v některých případech dokonce na 5 let.
Marek (Rumburk)
21.2.2005, 16:11
Plánujete nákup ještě nějakých zajímavých hráčů?Děkuji

Odpověď:
Nákup hráčů v této sezóně již není možný, přestupní termín skončil k 31. lednu. Pro příští ročník samozřejmě dojde k určitým změnám. Rádi bychom v případě probíhající výluky v NHL udrželi stávající pětici, předpokládáme pohyb cca 3-4 hráčů, kteří odejdou a na jejich místo přijdou nové posily.
Petr Jablonec (Cruz.zzz@seznam.cz - HC BT)
21.2.2005, 15:07
Dobrý den,chtěl jsem jen vědět dá-li se napadnout rozsudek rozhodčího po utkání tak aby byla uznána chyba a utkání bylo sehráno znovu.Tedy či to je vůbec v této republice a špíně možné.Děkuji a přeji mnoho úspěchů v ppůlay-off

Odpověď:
DObrý den, rozsudky, resp. rpozhodnutí sudího lze samozřejmě napadnout, také se v řadě případech skutečně děje. Jedním z podobných případů je dodání videokazety z utkání komisi rozhodčích, která pak jednotlivé sporné okamžiky posuzuje. Většinou se stává, že pochybení rozhodčích nemá vliv na změnu výsledku. To by musel nastat opravdu mimořádný případ.
černobílá zkáza (Kocourkov)
21.2.2005, 13:55
Budou muset Bílí Tygři zaplatit rozhodčím, aby v domácích utkání pískali alespoň ROVINU?
Koukat se na to, jak si z nás dělají arbitři pr..l mě opravdu nebaví. A když už se i někteří hráči a hlavně fanoušci v posledním zápase s Litvínovem neudrželi a dali i přes silné pořádkové kontroly najevo emoce, to už je co říct.
S pozdravem Nespokojený fanda

Odpověď:
Honorování rozhodčích probíhá na základě smluv prostřednictvím ředitele komise rozhodčích pana Halase. Částky jsou stanovené vždy před sezónou na jednání Asociace profesionálních klubů (APK). Kvalita rozhodčích je a vždy bude předmětem diskuse každé soutěže. S blížícím se play-off lze očekávat větší tlak na jednotlivé arbitry, nelze si však stále stěžovat. Hokej je kolektivní sport a na výsledky mají vliv zejména výkony hráčů. Rozhodčí je pak součástí hry, někdy je vidět více, jindy zas méně.
Jiří (Turnov/Liberec)
18.2.2005, 20:11
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat na pracovní příležitosti u Tygrů? Konkrétně na komentátora zápasů. Konají se někdy výběrové řízení? Kde bych mohl získat informace o pracovních příležitostech? Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, informace můžete dostat na sekretariátu klubu. V současné době neuvažujeme o rozšíření stávajícího týmu, resp. výběrovém řízení. Příslušné podněty na zlepšení situace můžete zaslat rovněž na sekretariát.
Pepa Guma (VTJ Liberec)
17.2.2005, 14:43
Co zamýšlíte s hokejovým klubem VTJ Liberec? máte zájem na vzájemnou spolupráci.

Odpověď:
S klubem VTJ nic nezamýšlíme, jedná se o samostatně fungující klub. Jsme rádi, že existuje a mohou se v něm uplatnit hráči, kteří se nedokázali dostat až na profesionální úroveň.
M.Lemiux (Brno)
16.2.2005, 22:29
Ktery hrac se vam zda v letosni sezone jako nejlepsi z liberce?

Odpověď:
Nerad bych vyzdvihoval jednotlivce. Letos šel celý tým výrazně nahoru ve všech směrech. S příchody vynikajících hráčů ze zámoří se všichni vzepjali k výborným výkonům. Každému se v sezóně mimořádně dařilo, nikdo se ale nevyvaroval poklesu formy, takový už je sport.

Další stránky
123>>

Naši partneři

Generální partner
Generální partner