Karel Mlejnek

Druhým respondentem offline rozhovoru v ročníku 2016/17 byl asistent trenéra Karel Mlejnek. Jeho odpovědi si můžete přečíst níže.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 16 odpovědí v této kategorii celkem.

Martin Nový (Liberec)
1.11.2016, 09:52
Dobrý den, chtěl bych se zeptat kdo je skautem klubu a zda vzhledem ke vztahu s J. Fisherem a účasti F. Pešána na kempu neuvažujete o navázání spolupráce s Detroitem a možnosti získání nějakých hráčů z této organizace.

Děkuji za odpověď a přeji hodně úspěchů.

Odpověď:
Dobrý den,

ve velmi blízké budoucnosti chce klub angažovat skauta, který by měl toto na starosti. Zároveň by měl být v kontaktu i se zámořský hokejem a s organizací, která nám je díky Jirkovi Fischerovi a Filipu Pešánovi tak blízká.

A za veškerá přání úspěchu vám všem moc děkujeme. Uděláme proto maximum!
Jana Dubková (Liberec)
1.11.2016, 21:19
Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat, jak vnímáte mladší hráče A-týmu, zda Vás někdo z nich zaujal a dále, jak se Vám líbí hokejová atmosféra v Liberci. Hodně úspěchů s týmem.

Odpověď:
Dobrý den,

ohledně mladších hráčů jsem již odpovídal v jednom z předchozích dotazů. A co se týče atmosféry, musím poděkovat všem fanouškům, kteří na naše utkání chodí. Velmi si vážíme každého z nich.
Ondřej Matoušek (ondrakyk15@seznam.cz - Liberec)
1.11.2016, 19:04
Dobrý den, chci se jen zeptat, jestli sledujete nějaké hráče z juniorky popřípadě staršího dorostu?

Odpověď:
Dobrý den,

Rozšířil bych to ještě o Benátky. Monitoring je o názorech a informacích od hlavních trenérů jednotlivých týmů a případně od Vládi Čermáka, který je naším skautem pro první ligu. Teď už nám i Benátky velmi dobře analyzuje a pitvá Honza Morkes, který takto jinak už delší dobu pracuje s A-týmem. Já konkrétně jsem už byl na dvou nebo třech utkání Benátek. V programu, kdy hrajeme tři utkání týdně, to sice není jednoduché, ale je nutné si na to najít čas. Pro nás je dobré, že máme k dispozici záznam každého utkání, takže nemáme problém prohlédnout si konkrétně jakéhokoliv hráče, kterého chceme zařadit do A-týmu. Několikrát už jsem se byl samozřejmě také podívat na utkání juniorky.
Petr Nečas (Jablonné)
1.11.2016, 14:59
Neuvažujeme o posílení týmu o hráče německé národnosti bylo by to zajímavé zpestření a i dobrý marketingový tah vzhledem k početným fandum z Německa například P. Hagen, P. Gogulla nebo M. Goc. Děkuji

Odpověď:
Dobrý den,

Blízkost Liberce k hranicím samozřejmě svádí k podání podobné otázky. Znovu ale opakuji, že je to zejména kompetencí Filipa Pešána.
Jakub Š.
31.10.2016, 12:00
Dobrý den,
neuvažujete o angažování T. Fleischmanna, který je stále bez angažmá a byl by velkou posilou a dále zda sledujete hráče na Slovensku jako jsou Bruno Mráz, Patrik Koys nebo Marek Slovak. Děkuji za odpověď

Odpověď:
Dobrý den,

o těchto jménech v současnosti neuvažujeme. Jde navíc opět hlavně o kompetenci hlavního trenéra.
Lukáš Malý (Liberec)
30.10.2016, 10:47
Dobrý den,
Mám na vás nějaké otázky.

Jak se vám zatím líbí u Tygrů a jste jak by jste o hodnotil funkci celé organizace ?

Jaký máte názor na město samotné ? Byl jste se někde už podívat ?

Děkuji a hodně zdaru v Liberci =)

Odpověď:
Dobrý den,

na otázku fungování organizace už jsem odpovídal v jednom z předchozích dotazů.

Co se týče města, za tu krátkou dobu, co tu jsem, vnímám Liberec jako přirozené centrum regionu s nádherným okolím, lesy, přírodou, ale také sportovním vyžitím. V červnu a v červenci, kdy ještě nebylo tolik práce, jsem si prošel centrum města, s dětmi jsem vyrazil do zoologické zahrady. Takové ty hlavní dominanty Liberce jsem si prošel.
Radim Řezníček (tarantiniho@seznam.cz - tanvald)
29.10.2016, 07:49
Chtěl jsem se zeptat, proč ve Varech podruhé skončil můj bývalý oblíbený tygr Martin Bartek? Byl bez motivace nebo bez ctižádosti? Vzpomínám jak mu to šlapalo s Petrem Nedvědem v libereckém útoku... A teď koukám, že se Martin objevil ve druhé bundeslize, v Crimmitschau... není to pro něj málo???

Odpověď:
Dobrý den,

Já ve Varech nastoupil na konci ledna v minulé sezoně podruhé jako hlavní trenér. Byli jsme už víceméně jistými účastníky baráže. Následně Martin onemocněl a v podstatě byl uschopněn až týden před samotným závěrem sezony. Moje rozhodnutí bylo takové, že už odehrajeme zbytek baráže bez něj. Poté moje angažmá v Karlových Varech ke 30. dubnu skončilo, takže další informace k jeho jednání s týmem nemám.
Filip Novák (Slaný)
28.10.2016, 12:47
Dobrý den, rád bych se zeptal, jak máte rozdělené kompetence s Filipem Pešánem. Kdo například vede přes týden tréninky? kdo dělá klíčová rozhodnutí a jak jste si zvyknul na jiný styl práce s mužstvem, kdy pan Pešán, není typickým příkladem trenéra nadřazeného nad hráči. Děkuji za odpověd a hodně zdaru

Odpověď:
Dobrý den,

Vezmu to zevrubněji. Náš pracovní den začíná zhruba mezi sedmou a půl osmou. Než v devět hodin předstoupíme před hráče, pracujeme na vlastní přípravě. Skladbu tréninku připravujeme společně, tréninky samotné pak vede na ledě Filip. My plníme roli asistentů, říkáme hráčům určité detaily a jsme tam proto, aby byl trénink co nejvíc plynulý. Po tréninkové jednotce se věnujeme hráčům a jejich individuálnímu rozvoji. S Alešem Vladykou a Filipem dále připravujeme mítinky, kde hráčům ukazujeme situace z předchozích utkání nebo přípravy na dalšího soupeře.

Co se týká utkání, koučink útočníků má na starosti Filip, obránce zase já. Na přesilové hry a oslabení jsou formace dané, když už je ale potřeba do toho nějak zasáhnout, je to opět na Filipovi. Do klasické power-play jsme se zatím dostal jen jednou, ale jinak jsme domluvení, že tu zase vedu já.
Martina (sikolovamarta@seznam.cz - Liberec)
27.10.2016, 19:42
Dobrý den, můj dotaz zní, jestli s Filipem Pešánem přemýšlíte ještě nad nějakou posilou, nebo si myslíte, že je kádr dostatečně doplněn. Popřípadě jestli uvažujete například nad návratem Michala Řepíka, když je teď volný.

Odpověď:
Dobrý den,

Jak padlo i v nějaké jiné odpovědi, situace kolem Michala Řepíka je nyní v tuto chvíli jasná. Když bych se celkově vrátil k otázkám na doplnění týmu, v obecné rovině mohu za sebe říct, že určitě nepracujeme na posílení obranných řad. Pokud by se naskytnula příležitost k získání útočníka, tak o tom nejspíš přemýšlet budeme. Ale to je jen můj pohled.
kunty31
27.10.2016, 18:13
Dobrý den, neuvažujete o příchodech nějakých mladších hráčů z Varů, které jistě dobře znáte? Například Harkabus, Vachovec či Tomeček.

Odpověď:
Dobrý den,

Řekl bych k tomu jen to, že pokud má libereckou organizaci posílit nějaký hráč, musí to být takový hokejista, aby pasoval do prvních dvou formací a přinesl nám nějaký rozdíl ve hře. Obsazení třetí a čtvrté lajny by měla zajistit „vlastní líheň“. Jmenovaní kluci z Karlových Varů jsou zatím právě pro třetí, čtvrtou lajnu. Nechci, aby to vyznělo nějak špatně, ale je pro ně lepší, když zůstanou v Energii. Liberecká organizace má řadu svých vlastních mladých kluků, kteří stejným způsobem čekají na šanci.

Další stránky
12>>

Naši partneři

Generální partner
Generální partner