Jaroslav Modrý

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 25 odpovědí v této kategorii celkem.

Tomas (melloy@gmx.de - Wadersloh Nemecko)
6.11.2005, 17:46
Dobry den pane Modry!
Doufam ze se z Atlantou konecne rozjedete a dostanete se tam kam patrite! Do Play off!!! Ja sem zil rok a pul v Atlante (Dunwoody a Kennesaw). Kde zijete Vy a dalsi hokejiste?
Mejte se, preju Vam hodne stesti a hlavne zdravy a pozdravujte mi Atlantu a cesky a slovensky kolegy Thrashers!!

Odpověď:
Já žiji asi dvacet minut od Atlanty. Doufám, že ten náš hokej dostaneme na správnou notu, máme hodně talentů, ale musíme to dát dohromady.
Puleček (newey@centrum.cz - Hrádek nad Nisou)
6.11.2005, 15:10
Ahoj Jardo,je skoda ze uz nejsi Tygr....chtělo by to aby jsi jím ještě někdy byl. Sledujes kluky jak hrajou???
Az skoncis v NHL hodlas se vratit do extraligy...a jestli jo budes uvazovat o Tygrech???
Vídas se někdy s klukama, kteri u nas byli, kdyz se NHL nehrala. Treba s Vrbicem, Kotlem, Fíšou???
Jinak hodně štěstí v NHL.

Odpověď:
Na otázky ohledně Tygrů a také budoucnosti už jsem odpovídal.

Kotel, ten mi volá často. S Radimem si zavoláme občas, hlavně když hrajeme proti sobě. Kluky sleduju, jak se jim daří. Jsem moc rád, že jsem je poznal a měl šanci s nimi hrát. Jsou to výborní hokejisti, když spolu mluvíme, tak si vždycky vzpomeneme na Liberec, máme všichni fajn vzpomínky.

johnas (hc bili tygri liberec =¨)))))
6.11.2005, 13:15
ahoj zdravim mooooc za celej Liberec je velka skoda ze uz nehrajes za Tygry moooc ti to slo neuvazujes se treba vratit? mozna ti tady nedavaj tolik penez jako v NHL ale tak verim ze uz jich mas dost =))a co rikas na nasi halu? co?dobra vid? uz se tesim na odpoved a sorry za chyby =)mej se a at se ti dari v zivote a nhl

Odpověď:
Tady nejde tolik o ty peníze, jako o to dokázat, že v nejlepší lize na světě dokáže člověk hrát a že tam uspěje. Člověk musí mít cíle, ve sportu i v životě. Já jsem i loni mohl jít hrát za větší peníze jinam, ale lákala mě dokázat svoje kvality v prostředí, které mi nabídl Liberec. Jsem moc rád, že jsem v Liberci byl.
ECCA (LBC)
5.11.2005, 17:38
Ahoj Jardo, tak jak to vidíš? Získá Lbc letos titul? Jak se ti líbí aréna? Můžeš mi prosím napsat jaký je asi největší rozdíl mezi naší extraligou a NHL? Díky za odpověď a přeju mnoho štěstí.

Odpověď:
Já věřím, že to Liberec letos dokáže. Bylo by to fantastické, první rok v nové hale. Mančaft je dobře postavený, výborný golman, dobrá obrana i zkušený útok. V play off se může stát cokoliv.

Rozdíl mezi NHL a extraligou? Možná v přístupu k tréninku a přípravě na utkání, v tom nasezení, v tom je NHL asi dál. Ale hokejově, myšlením, tady je to srovnatelné, neli lepší v extralize. Je to vývojem, mladí kluci, kteří přicházejí do ligy, tak už více vědí, co je pro úspěch potřeba udělat.

Vojta (Liberec)
5.11.2005, 14:53
Ahoj Jardo, uvazujes po zkonceni v nhl o návratu do Liberece? Jinak přeji hodně štěstí.

Odpověď:
Zatím jsem neuvažoval o tom, co bude. Užívám si hokeje ze dne na den jak nejlépe můžu. Může se stát cokoliv.
Marek
5.11.2005, 10:06
Zajímalo by mě zda sleduješ výkony Tygrů na dálku třeba na internetu? Hodně štěstí v Atlantě


Odpověď:
Výsledky sleduji na internetu, začátek sice nebyl stoprocentní, ale věděl jsem, že s Milanem v bráně se to brzy zlepší.
Libor P. (libor.potocky@seznam.cz - Liberec/BT LBC)
4.11.2005, 15:13
Jaký je za mořem přístup ke generaci začínajících hokejistů od žáků po dorost? Jak hodnotíte minulou sezónu u Bílých Tygrů z pohledu týmu (šlo o partu nebo jen práci)? Jaký byl přístup vedení?

Odpověď:
S mládežnickým hokejem zatím nemám tolik zkušeností, snad jen s tou přípravkou, kde je syn. Kvalita nedosahuje úrovně v Čechách, jak to pamatuji z mládí, nebo jak jsem loni viděl v Liberci.

No a s tou prací, nebo partou. Ono všechno souvisí se vším. Hokej je prostě kolektivní sport a pro úspěch musí všichni tahat za jeden konec provazu. Měli jsme fantastickou partu a i celé vedení hokeje bylo skvělé. Vyšlo nám vstříc ve všem, co jsme jako hráči potřebovali pro úspěch. V semifinále s Pardubicemi už se od nás odvrátilo i štěstí, měli jsme dost zraněných a tak to dopadlo, jak dopadlo. Ale nechali jsme tam srdce.

Roman J (LIBEREC)
3.11.2005, 17:47
čus Jardo, minulou sezonu jsi se v Liberci předvedl v dobrém světle, nejsi sice nějakej rychlík ale ten tvůj přehled ve hře. je fakt dokonalej a umíš přitvrdit, což je pro beka dost důležitý. Jinak ti držim palce at ještě něco dokážeš třeba v NHL, nebo možná v repre?

Odpověď:
Děkuji.
Marek
2.11.2005, 21:04
Chtěl bych ti položit jednu teoretickou otázku, kdyby výluka v NHL pokračovala i letos, kde si myslíš, že by jsi hrál. V Liberci nebo by si se vrátil do Č.Buďejovic. Vím, že máš manželku z USA, takže je to asi málo pravďepodobné, ale myslíš si, že by si si mohl zahrát v extralize, nejlépe za Liberec. Já osobně tě považu s Kaberlem, Židlickým a Kubinou za nejlepší české obránce. Ať se ti daří v Atlantě.

Odpověď:
Děkuji. Já o tom takhle nepřemýšlel. Kontaktovali mě z Budějovic i z Liberce, bylo by to moc těžké rozhodování. Nedělal jsem žádné předběžné plány, nyní jsem prostě v Atlantě. Jsem ale moc rád, že oba zmiňované kluby projevily zájem.
Tygr (skocim@quick.cz - Rovensko)
2.11.2005, 19:44
Čau Jardo, všichni na tebe vzpomínáme, na ten tvůj přehled při hře, to byla radost se koukat...Sleduješ teď Liberec? Myslíš že s Atlantou máte na play off? Máte plno skvělejch hráčů, ale zatim nic moc...

Odpověď:
Liberec je výborný tým, výsledky sleduji a s kamarádama s týmu si občas voláme. Atlanta má před sebou dlouhou cestu, máme sice dobré individuality, ale jako týmu nám to zatím moc nejde. Máme před sebou hodně práce.

Další stránky
123>>

Naši partneři

Generální partner
Generální partner