Petr Syrovátko

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 73 odpovědí v této kategorii celkem.

Karel (modry.k@seznam.cz - Liberec)
25.4.2006, 09:11
Dobrý den, chtěl bych se zeptat proč neuděláte na sezónu nebo alespoň na play-of hráče se zkušenostma v boji o titul? Nějakou personu. Momentálně se pro příští sezónu naskytá možnost Vladimíra Machuldy z Litvínova. Je to hráč, který umí jak základní část tak play of. Má asi 4 tituly ze zahraničních soutěží a náramně by se hodil k Petrovi Šachlovi. Děkuji za odpověď

Odpověď:
Personální změny v kádru řešíme s manažerem Jechem. Přestupové okno se otevírá 1. května, takže v této chvíli Vám konkrétní jména nepotrvdím, ani nevyvrátím. Věřte ale, že se snažíme najít a přivést do Liberce kvalitní hráče.
naděžda (RATAJ TEAM)
24.4.2006, 08:34
COŽE?????? Igor do Plzně? Prosím ne! Je to skvělý hráč který dokáže dobře bránit ale umí dát i gol. Prosím, Rataj musí musí zůstat...........

Odpověď:
Igor již podepsal, u nás mu skončila smlouva.
Igora pryč nééé!!!!!!!!! (Taigerec)
24.4.2006, 20:13
No jestli je to pravda, že jde Igor do Plzně, tak to nevim kým ho nahradíte, 19 golů za sezonu je přeci jenom dost. Je sice pravda, že slovenské trio (Vaic. Podkonický, Rataj) se v PO moc neukázalo ale celou sezonu patřili v našem mužstvu k nejlepším , tak si myslím, že by byla škoda kohokoliv z nich z našeho týmu pouštět jinam.

Odpověď:
Máte pravdu, 19 gólů Igora budeme muset nahradit. Toho jsme si vědomi. Ale věřím, že jeho role se zhostí jiní hráči, třeba ti mladší, kteří dostanou více prostoru.

Vaic a Podkonický mají u nás platný kontrakt a nikam je nepouštíme.

Jaroslav Duda
24.4.2006, 20:07
Pan Syrovatko pry hracum jeste dluzi (nebo do posledni chvile dluzil) penize za zakladni cast ligy. Proto to tak dopadlo ve ctvrt finale. Jsem zvedavy kdo tu z hracu zustane a jak to tu v Liberci bude dal fungovat. Nechci byt pesimista, ale vidim to s Libereckym hokejem cerne.

Odpověď:
Váš názor nesdílím, to je vše.
Alan
24.4.2006, 17:44
Vypadá to na docela kvalitní výprodej - Rataj, Vaic. Ještě puste Hniličku a Šachla a můžete hrát kuličky.

Odpověď:
Zvu Vás v září před začátkem sezony na partii kuliček - Vaším soupeřem bude Vaic, Hnilička a Šachl.
liberec
24.4.2006, 14:05
Dobrý den, chtěl bych se zeptat co je pravdy na tom že Hnilda má jít do Omsku? a že mají přijít bud Málek nebo Pinc? a že útok by měl posílit Pardubický Michal Mikeska? Nebo je to zase jenom drb. Ale o tom Hnildovi to říká celý Liberec.

Odpověď:
Hnilda do Omsku nejde, celý Liberec si povídá drb. Málek ani Pinc nepřijdou.
igor
24.4.2006, 13:58
Dobrý den! Čtete tyto stránky pravidelně? Jestli třeba existuje nějaká zpětná vazba, když se zde dozvíte nějakou zajímavou připomínku. Nemyslím forum, to je mi jasné, že na to nemáte čas.

Odpověď:
Snažím se číst klubové stránky alespoň jednou za týden.
pert (@ - Třinec)
24.4.2006, 13:55
vy ste srabi vypadnout ve ctvrtfinale!je mi 42

Odpověď:
Bez komentáře.
dana (danule@seznam.cz - liberec)
24.4.2006, 13:53
Dobrý den není to přímo otázka na Vás,ale nepřijde Vám divné dosadit úplnou blbku, která neví jak se děla kroužkované ů do pozice martetinkového ředitetle?

Odpověď:
Bez komentáře.
p.Aleš (Liberec)
24.4.2006, 13:20
Dobry den pane prezidente,nevim jaky mate vliv na mladeznicke kategorie, ale trener junioru je absolutni traged a novi treneri dorostu tomu taky moc nerozumi..Dekuji

Odpověď:
Váš názor nesdílím.

Další stránky
123456>>

Naši partneři

Generální partner
Generální partner