Petr Syrovátko

Ptejte se prezidenta Bílých Tygrů

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 20 odpovědí v této kategorii celkem.

Radka (Liberec)
15.9.2004, 10:55
Dobrý den,pane presidente..prosim vás,chtela bych si neco nekde precist o libereckym juniorech a dorostu,bohuzel na strankach bilich tygru to neni mozne,slo by to zmenit,nebo jak se dostat k informacim o techto tymech,doufam,ze je nezanedbavate..dekuji za odpoved..

Odpověď:
Dobrý den, utkání o mládeži jsou pravidelně doplňovány. Naleznete je v samostatné sekci.
Martina (Liberec)
14.9.2004, 17:33
VAMPOLA musi ZPET!!!

Odpověď:
Odpovězeno.
filip (liberec)
14.9.2004, 13:43
Pane Syrovátko, doufám , že přehodnotíte vyloučení Petra Vampoly z "A" týmu do Českých Budějovic. Je to jeden z nejlepších hráčů, který bojuje o každý puk, hraje opravdu pro diváky a dává do hry vše!!! To u mnoha hráčů chybí a pochybuju , že hráči z NHL nám to vynahradí!! Těm o nic v extralize nejde a jakmile skončí stávka , budou pelášit zpátky.

Odpověď:
Věřím, že Vás přesvědčí svými výkony nejen angažovaní hráči z NHL, ale i Petr tím, že se dokáže vrátit do týmu.
radek - fanda (Liberec)
14.9.2004, 13:27
prosim vas zkuste se vice venovat libereckym dorostencum a juniorum,vsak i oni hraji extraligu..Dorost je na zacatku kazdeho roku posledni,co s tim,nemate penize na nove hrace? Jo a Vladimir Cermak je jen jeden,tak si ho drzte..

Odpověď:
Realizační týmy juniorů i dorostu byly posilněny, navíc se o tuto problematiku detailně stará nově angažovaný skaut Dr. Pavel Saudský. Ten má ve spolupráci s Vladimírem Čermákem na starosti celou mládež. Naším cílem je výchova vlastních hráčů, kde ale k extraligovým duelům nastupujeme většinou s o rok mladšími jedinci. Věříme, že se tento krok v brzké době projeví růstem kvality a dosažených výsledků.
kacenka (liberec)
13.9.2004, 21:51
vampic je nejlepsi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
chceme ho spatky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpověď:
Kačenko, odpovězeno.
Jose
13.9.2004, 15:15
Dobrý den pane prezidente,
chtěl jsem se zeptat,zda by nestálo za úvahu se zamyslet nad rozvojem mládežnických družstev BT,kdy bohužel nastává doba,kdy ostatní mužstva začínají od jistého věku přehrávat naše mužstva.Příčinu vidím v amatérském trénování,kdy nadšení tatínkové trénují mužstva,kde mají svoje ratolesti.Myslíte,že po odchodu těchto dětí budou tito trenéři dále pokračovat?Někteří možná ano.Osobně si myslím,že by si měl tým vychovat hráče tak kvylitní,aby měli v budoucnosti přínos pro klub jak po finanční stránce, tak i po stránce hokejové.Bohužel zde nemohu rozepsat veškeré problémy s tím spojené, ale myslím,že na osobní rozhovor by jste asi nepřistoupil vzhledm ke svému zaměstnání na to asi ani nemáte čas.Omlouvám se,ale z pochopitelných důvodů neudávám své jméno,ani e-mail.Nečekám ani tak odpověď, ale spíš zamyšlení ze strany vedení BT k této jistě důležité otázce.Nashledanou.

Odpověď:
Dobrý den,
připomínka je příliš obecná, považuji ji však za velmi závažnou. Přál bych si bez stínu odkrýt všechny zmiňované skutečnosti. Jsem si vědom, že za úspěchy se často skrývají osobní vazby. Neumím Vám takto nyní lépe odpovědět, rád bych Vás ale požádal o osobní zkontaktování generálního manažera Ctibora Jecha. Schůzku si můžete domluvit na jech@hcbilitygri.cz. Přál bych si, odkrýt zmiňované skutečnosti. Děkuji Petr Syrovátko.
maji (liberec)
13.9.2004, 14:50
pane prezidente vem Petra Vampolu hned spátky jinak už na hokej nikdy nepřijdem.Marta a Jitka.

Odpověď:
Bylo by mi líto, kdybychom měli přijít byť o jediného fanouška. Věřím, že důvody, které trenéry vedly k uvolnění Petra na střídavý start, byly oprávněné. Vampola je silný hráč, který se o svůj návrat sportovně popere a určitě se co nevidět do prvního týmu opět zařadí.
Libor Štěpán (libstep@seznam.cz - HK/Tesla)
12.9.2004, 22:36
Dobrý den! Dopředu se omlouvám sa svoji otázku, ale nevím, kde se tady zeptat někoho jiného. Ale věřím, že byste mohl předat můj dotaz někomu odpovědnějšímu. Takže k věci. Snažil jsem se najít svoji kachličku ve vyhledávači podle jmen, ale stále mi to nešlo, tak jsem musel chronologicky. Tam jsem zjistil, proč to nešlo. Bohužel tam mám zaměněno jméno a příjmení, takže se opravdu podle příjmení, uvedeného v tom seznamu, nenajdu... Jde o kachličku s číslem 448. Mohl byste, prosím vás, říct někomu, kdo to má na starosti, jestli by to opravil? Přeci jen, není dobré obracet lidská jména... Děkuji.

Odpověď:
Dobrý den, omlouváme se za chybu. Vše bylo již napraveno. Děkujeme za pochopení R.Š.
Jakub Špaček (gilth@volny.cz - Nový Bor/Bílí Tygři Liberec)
12.9.2004, 17:04
Dobry den pane Syrovatko,

predpokladam ze stridavy start Petra Vampoly v Budejovicich je pouze tiskova chyba ci pokus o vtip. Ten kluk do toho dava vsechno a je to na lede SAKRA VIDET! Nedovedu si predstavit duvody ktere vedly k tomuto pro nas fanosky nepochopitelnemu kroku...

Odpověď:
Již odpovězeno. Petr Vampola má dveře do prvního týmu otevřené. Chápu Vaše rozhořčení, jeho absence po zranění a současná forma ale ještě není optimální. Věřím, že se Petr dokáže v brzké době do týmu znovu zařadit. Je to nadějný hráč, jehož jsme podepsali na tři roky a věříme, že účinkování v dresu Bílých Tygrů mu pomůže k rozvoji další kariéry a zařazení do národního týmu. Nyní potřebuje ale především hrát, což by pro něj ve čtvrté pětce nebylo optimální.
Mirek Zeleny
11.9.2004, 13:48
Dobry den pane Syrovatko.
Ma otazka smeruje k Petru Vampolovi.Proc prave on je poslan na stridavy start do Budejovic?Je to tim,ze ma malou smlouvu a je nejmladsi?Kdyby se to bralo podle vykonosti,tak by to prece nemohlo padnout na nej.Za prve patri mezi ty hodne sikovne hokejsty,za druhe bavi lidi a ty kvuli temto hracum chodi na hokej!Doufam,ze to budete brat podle vykonosti a ne podle ostatnich nesmyslnych veci!!!Diky za odpoved a hodnestesti do sezony.

Odpověď:
Do sezony vstupujeme se čtyřmi pětkami, navíc jsme se posilnili o další formaci ze zámoří. Petr nyní bojoval o pozici 3. - 4. centra. V podobné situaci byl i Honza Plodek, na Petrovi se ale projevila operace vazů, kterou absolvoval v závěru loňské sezony a následná tréninková pauza. Neznamená to však, že by měl dveře do prvního týmu zavřené. Naopak očekávám, že on bude prvním, kdo se k týmu připojí. Sezona je dlouhá, vloni se nám navíc nevyhnula zranění, což mělo za následek, že jsme soupisku rozšířili tak, abychom měli na každý post několik alternativ.

Další stránky
12>>

Naši partneři

Generální partner
Generální partner