Lukáš Zíb

Dalším hostem našeho off-linu je letní posila Bílých Tygrů - obránce Lukáš Zíb.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 61 odpovědí v této kategorii celkem.

Prezident klubu (ale ne toho - z Liberce;-))
5.12.2006, 19:40
Fakt poslední dotaz ;-) Vsadil by si svuj roční plat na to ze Bílí Tygři získají v letošní sezóně titul?

Odpověď:
Dobrá otázka:-) Nejsem zase takový sázkař, abych se do něčeho takového pouštěl. Jsem vychován k tomu, že svých peněz si vážím. Když bych měl něco vsadit, tak bych o tom přemýšlel. Já našemu týmu věřím, myslím si, že ty šance na titul tady jsou.
TVUJ FANDA (BILI TYGRI LBC)
5.12.2006, 19:36
BUDES TYGREM AZ DOKONCE ZIVOTA NEBO PUJDES TAKY DO SLAVIE JAKO CERMYS S HLAVACKOU?

Odpověď:
Čermys s Hlavou si to nevybrali, neměli jinou volbu. Já jsem v současné době tygrem a nechci být někým jiným.
Montydžek (montyjack@volny.cz - Kobra Praha)
5.12.2006, 19:33
Kolika vládneš cizíma řečma a jak dobře? Jooo a kde ti bylo v zahraničí nejlépe a kde zas nejhůře?

Odpověď:
Dá se to spočítat na prstech jedné ruky:-) Hrál jsem v Americe, Finsku, Rusku, Německu, ale prakticky všude se člověk domluví anglicky. To snad zvládám dobře, domluvím se i německy a za ty tři roky v Rusku ovládám i ruštinu.

Je těžké srovnávat kde bylo lépe a kde hůře - vše má něco do sebe. Někde je lepší hokejový život, někde ten civilní. Nerad bych se pouštěl do nějakých soudů, kde to bylo lepší a kde nejlepší. Nejlepší je to ale doma:-)

Pussyna (pussy@hotmail.com - Modrá u DC)
5.12.2006, 19:30
Jak se tak člověk dostane až ke kariéře profesionálního hekejisty? Tlačili tě do toho rodiče nebo nekdo jinej a jak tě to jako žáčka bavilo trénovat?

Odpověď:
K hokeji mě přivedl táta, ale rodiče mě do něho nikdy netlačili. Naopak jim šlo spíše o vzdělání, snažili se mi nějak rozumně vysvětlit, že na nějakou profesionální hokejovou kariéru se prostě spoléhat nedá.

Jak se k této kariéře dopracovat? Rozhodně je potřeba talent, spousta práce, oželet různé věci ve volném čase. V dětství nemá člověk prakticky žádné volno, žije jenom tím hokejem a školou. Největší devizou je tvrdá vytrvalá práce a talent k tomu.

Trénování mi nikdy nevadilo, nemám ho ani teď. Já dlouho bez pohybu nevydržím, maximálně den dva. Pak již musím něco dělat, ať je to cokoliv. Nikdy jsem problém s trenóváním neměl, vždy mě to bavilo.

Mocný Kačer (Kunratice)
5.12.2006, 19:27
Nějaká zvláštnost ve výstroji,výzbroji či rituálek máš? S jakou hraješ kejklí? (hokejkou) kolik jich spotřebuješ za sezónu a jak dlouho ti vydrží? Díkas za zodpovězení a ať ti to tam padá!

Odpověď:
Já si na toto moc nepotrpím, rituály nepěstuji, ani zvláštnosti ve výstroji nemám. V současné době mám hokejky značky MONTREAL NITRO. Na otázku spotřeby si můžeme popovídat až po sezóně, ale zatím to nevypadá na nějakou velkou sumu. Hůl někdy vydrží 14 dní, někdy den, záleží kolikrát na zásahu hokejkou do hokejky, to seknutí občas hokejka nevydrží. Pokud hráč hokejkou zblokuje střelu, může se stát, že ten grafit povolí. Je to hodně relativní, protože pokud nedojde k takovému kontaktu, tak ta hůl vydrží dlouho.
Harry (Děčín)
5.12.2006, 19:07
Převzato z onlajnu LIB-VSE : čas 13:29 Zíb střílel z mezikruží k levé tyči. Vehvilainen betonem vyrazil.  13:39 Zíb (LIB) osobní trest - 10 min za nesportovní chování...co se stalo chlape???

Odpověď:
Hráli jsme přesilovku 5 na 4, soupeřící hráč vyhodil puk bekhendem na střídačku hostů. Nebylo to těčované, pokoušel jsem se tedy s rozhodčím debatovat na téma, že by to měl být trest pro toho hráče. Ačkoliv jsem byl slušný, dostal jsem od něj tento trest. Každopádně za svojí pravdou si stojím, protože jsem od té situace stál dva metry a vše jsem dobře viděl. Hlavně mě mrzelo to, že rozhodčí vůbec nepřipustil svojí chybu, nešel se ani poradit s čárovými rozhodčími. Jsou na rozhodování tři a ani jeden k tomu nechtěl říci ani slovo. To mě asi nejvíce rozčílilo.
Motoráci (only@motor.cz - Jedině Motor Budvajs)
5.12.2006, 16:50
Chcete na nás zase narazit v play-off hned zkraje nebo raději až ve finále??? HC Motor České Budějovice ;-)

Odpověď:
V play off si nikdo soupeře nevybírá a ani to nehraje moc velkou roli. V současné době, kdy je liga tak vyrovnaná, je důležité dostat se do té výhodnější pozice, začínat třeba doma...Pak už ten tým musí jít od vítězství k vítězství, pokud chce myslet na nějaký úspěch. Ale rozhodně si myslím, že by bylo krásné, zahrát si finále proti Budějovicím.
Kamil (Turnovák)
5.12.2006, 16:44
Budeš taky zas trénovat s fanklubem až bude společný trénink a prosím tě půjčíš nebo věnuješ mi nějakou hokejku abych si mohl s váma zahrát?

Odpověď:
Půjčit hokejku by rozhodně nebyl problém a pokud se bude nějaká taková akce zase připravovat budu rád. Já jsem tyto sranda akce absolvoval již v minulých klubech a vždycky to byla velká zábava. Vždy rád přijdu!
Frankie (Edmonton Oilers)
5.12.2006, 16:40
Cus chlape jeden tak co ty a NHL? Vidis to v budoucnu na angazma nebo zustanes do konce kariery u Tygru? Ma na tebe prava furt Edmonton nebo by si radeji jinam?

Odpověď:
Je těžké mluvit o tom, zda zůstanu do konce kariéry u Tygrů. Hodně to souvisí s tou předchozí otázkou kolem trejdů. Ty mohou přijít a bývají, vždy záleží na výkonnosti, ekonomických možnostech klubu...To konkrétně nemyslím na sebe, ale některé kluby se dostanou do finančních potíží a začnou postupně ten rozpočet tímto způsobem redukovat. Výmění drahé hráče, překopou kádr, ale v tu chvíli je to pro ně asi jediné východisko.

Když budu mluvit otevřeně, tak v Liberci jsem hodně spokojený a určitě bych se nebránil tomu, abych tady jednou karéru ukončil. Líbí se mi tady, je tu výborná parta, zázemí...Zabydlel jsem se v Liberci natolik, že je to v současné době můj domov.

Kapitolu NHL jsem již víceméně uzavřel, už na ni nějak nemyslím. V mém věku je již málo pravděpodobné, že tam hráč odejde. A ačkoliv jsem byl draftován jako mladý hráč vysoko, tak si nemyslím, že bych měl teď dveře do NHL otevřené. Práva si stále drží Edmonton, ale kdyby bylo na mě a měl bych tuto otázku řešit, chtěl bych někam jinam.

Pajič Libor (lippajic74@seznam.cz - HC Kohouti Č.Lípa)
5.12.2006, 16:34
Jak se tak hráči vyrovnávaj z trejdama během sezóny jako např.Čermák a Hlavačka do Slávie,Vampola do Plzně atd. jak se pak vlastně proti takovejm známejm hráčům hraje?

Odpověď:
V dřívejší době nebyly trejdy tak časté, ale dnes již patří k hokeji. Hráč na ně musí být připraven, pokud se mu nedaří, je jasné, že to management bude chtít řešit. Na druhou stranu je to otázka každého hráče, jeho psychiky, to jak se s tím dokáže vyrovnat. Pokud je však hráč v tom klubu hodně spokojený a má ho opustit ne vlastní iniciativou, tak ten přechod bývá těžký.

Ty zápasy proti týmům, ze kterých člověk odešel, mají jinou atmosféru. Mají jiný náboj, jsou vyhecovanější, člověk v tom zápase chce většinou dokázat, že byl vytrejdován neprávem. Každopádně chce vždy ukázat v těch zápasech více, než v těch jiných.


Další stránky
123456>>

Naši partneři

Generální partner
Generální partner