Dotazy a vzkazy redakci

Na vaše otázky průběžně odpovídá redakce a webmaster.

Toto není diskuzní fórum. Pro dotazy na vedení klubu použijte e-mail v sekci KLUB/KONTAKTY.

V této sekci budou publikovány jen konkrétně formulované dotazy, které neobsahují vulgarismy.

prosím nevyplňovat

Nezodpovězené otázky se nezobrazují.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 2015 odpovědí v této kategorii celkem.

Radek Škarka (radek.skarka@seznam.cz - Nový Jičín)
18.7.2019, 20:15
Dobrý den, chci se zeptat jak moc aktualní je obsazenost míst na stadionu na přípravné zápasy, v sekci pro on line nákup vstupenek je výběr v sektorech docela omezen na sem tam nějaké místo. Chystám se z rodinou začátkem srpna do Liberce a tudíš samozřejmě jako fanda Tygrů taky 6,8, na hokej a přemýšlím jak se vstupenkami. Je tedy výběr volných zbylých míst realitou nebo je obsazenost jiná a vyznačená místa pouze vyčleněná on line prodeji? Bude možnost zakoupit vstupenky i na pokladnách na popřípadě jiná zbylá místa třeba i nedostupná v on line nákupu nebo je obsazenost míst prozatimní vyznačená relná.
Díky za odpověď
S pozdravem Škarka R.

Dobrý den,

o místo se na přípravných zápasech není nutné obávat. Majitelé permanentních vstupenek mají vstup na zápas zdarma, jejich místa jsou jim tedy blokována - proto vidíte v mapě tolik obsazených sedadel. Jednorázové vstupenky budou jistě k dispozici i na místě.

Redakce
Pavel Slavík (0311pavel@seznam.cz - Bystřice)
20.5.2019, 11:53
Dobrý den, prosím o info na jakou email adresu mám poslat formulář - Souhlas se zpracováním osobních údajů.
Děkuji Slavík

Dobrý den,

souhlas není třeba posílat, stačí ho předložit při nákupu permanentní vstupenky. Pokud pak kupujete permanentku online, je souhlas součástí zaškrtávacích polí při nákupu.

Redakce

Jaroslav Makal (slavamakal@seznam.cz - Praha 9 - Prosek)
3.2.2019, 21:12
dobrý den na dnešním zápasy Liberec-chomutov zapoměl podložky pod SPZ v sektoru 114 řada 13 sedadlo 4 dalo by se to někde dohledat popřípadě vyzvednout děkuji moc Váš věrný fanoušek J.Makal

Dobrý den,

kontaktujte prosím dispečink Home Credit Areny, kde se shromažďují ztráty a nálezy. Volat můžete na 488 048 121.

Redakce
Tadesa (tady.veruch@seznam.cz - Liberec)
9.10.2018, 14:20
Dobry den chci se zeptqt co je pravdy na tom ze ma Michal Bulir odejit do Ruska? Dekuji

Dobrý den,

pokud by se cokoliv takového chystalo, dozvíte se to na našich komunikačních kanálech rozhodně dříve, než v sekci Ptejte se.

Redakce

Tomáš Skála (doplh92@seznam.cz - Tanvald)
27.8.2018, 11:17
Dobrý den,mám menší otázku na autogramiádu která bude buď po prvním domácím zápasu s Pardubicemi a nebo během zápasu,k dispozici ve fanshopu,třeba zas kalendář hráčů na příští rok nebo bude až později?? :).Děkuji vám za odpověď :). P.S. Jen bych rád třeba měl něco na podepisování celého týmu.

Dobrý den,

aktuální sortiment, který si budete moci nechat podepsat, by měl být na autogramiádě k dispozici. Kalendář sice k mání nebude, to až s přelomem roku, ale půjde například o plakáty a podobné zboží.

Redakce

Tomáš (avater01@seznam.cz - Turnov)
25.8.2018, 12:40
Dobrý den,
Chci se zeptat , jestli budete dělat Road show jako před dvěma lety či ji dělat nebudete jako minulý rok???
Předem díky za odpověď
Tom

Dobrý den,

roadshow se letos konat nebudou. Spolu s prvním domácím utkáním se však můžete těšit na bohatý doprovodný program, který vyvrcholí autogramiádou celého týmu.

Redakce

Tomáš Skála (doplh92@seznam.cz - Tanvald)
14.8.2018, 09:25
Dobrý den,rád bych se zeptal odkud nebo jak se ”dostali” do A-týmů dva nový Fyzioterapeuti,Jana Šťastná a Vítek Jančařík? :) a menší oprava,na prozatímné soupisce na blíží sezónu máte Marka Zachara,hned 2x :).Děkuji vám za odpověď.

Dobrý den,

děkujeme za upozornění, chybu napravíme. O nových fyzioterapeutech budeme brzy blíže informovat po týmovém focení, kdy budeme mít k dispozici obrazový materiál.

Redakce
Bob (dr.fire@email.cz - Liberec)
13.8.2018, 10:01
jak to bude s Urbancem uspěl na zkoušce? Díky Bob

Dobrý den,

jakmile bude tato informace potvrzena, bude zveřejněna na našem webu a na dalších komunikačních kanálech.

Redakce
Bob (dr.fire@email.cz - Liberec)
13.7.2018, 14:07
Dobrý den,
příjde náhrada za Jánošíka? nebo je kádr hotový? bude rozhovor s trenérem na startu přípravy na ledě?

Díky Bob

Dobrý den,

rozhovoru s trenérem se určitě dočkáte. Během něj snad budou zodpovězeny také vaše otázky.

Redakce
Petra Černá (petulle@email.cz - Liberec)
5.6.2018, 08:33
Dobrý den,
co je pravdy na tom že do organizace BTL přestoupil Dominik Řepík? A jak to je s Markem Zacharem?
Díky

Dobrý den,

Marek Zachar se připravuje v Liberci a jedná o své další budoucnosti. Je možné, že zůstane v Benátkách (respektive u nás). Ohledně Dominika Řepíka proběhl zatím pouze kontakt s juniorkou. Toť vše.

Další stránky
123456>>