Mikuláš

Hůl
levá

Související fotogalerie

Jsme perfektně připravení, věří Jenčovský před startem play-off

Liberec - Už ve čtvrtek to vypukne. Juniorka ve Svijanské aréně rozehraje sérii předkola play-off proti Plzni, u čehož nebude chybět ani tradiční opora a kapitán týmu – útočník Mikuláš Jenčovský. "Strašně rád bych se s mládežnickým hokejem rozloučil tím, že zvedneme pohár," hlásí.

Junioři otočili utkání v Jihlavě. Rozhodla pasáž v polovině duelu

Jihlava/Liberec - Svěřenci Valdemara Jiruše vyjeli pro další zápas skupiny o pořadí v play-off na led Jihlavy. V zápase sice ztráceli, dobrým výkonem ale dokázali manko stáhnout a nakonec i zvítězit. U obou branek měl významný podpis kapitán Mikuláš Jenčovský.

Juniorka nezvládla náročnou bitvu s Jihlavou. Dukle podlehla 2:3

Jihlava/Liberec – Osmé kolo juniorské nadstavby nabídlo bitvu Bílých Tygrů s jihlavskou Duklou. Domácí se do zápasu vrhli velmi aktivně a po úvodních dvaceti minutách vedli 2:0. Po dlouhé bezbrankové pasáži se liberečtí junioři v závěru druhé části dotáhli na dostřel a na začátku třetího dějství srovnával kapitán Jenčovský. V 50. minutě však vrátil domácím vedení Heš, na což už Severočeši nedokázali zareagovat.