Drtivá smršť! Šesťáci rozstříleli na úvod sezony Chrudim 25:2!

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Jasná záležitost, jasná výhra! Tygří šestá třída nastoupila do duelu proti stejně starým chrudimským hokejistům ve velkém stylu. Svému soupeři nedala už během první periody šanci a vyhrála vysoko 10:0. S postupem času své už tak vysoké vedení ještě navyšovala a nakonec mohla oslavovat drtivou výhru 25:2, která znamenala první dva body do tabulky.

I. kolo, sobota 15. září 2018
(10:0, 12:0, 3:2)

Branky a nahrávky

Branky a nahrávky: 2. Štástka (Maxin, Hrouda), 8. Štástka (Baksalary), 10. Bartovič, 11. Bartovič (Vápeník, Hrouda), 12. Bajer (Ehrenberger), 13. Vápeník (Bartovič, Kanca M.), 16. Štástka (Maxin), 16. Bartovič (Štástka), 17. Vápeník (Kanca M.), 17. Vápeník (Maxin), 21. Bartovič (Kratochvíl), 21. Bajer, 23. Štástka (Bartovič), 23. Štástka (Bartovič), 24. Kanca O. (Kanca M.), 25. Maxin, 26. Vápeník, 27. Hrouda, 29. Kanca O. (Vápeník, Hrouda), 31. Bajer (Hrouda), 32. Hrouda (Vápeník), 35. Bajer (Maxin), 37. Bartovič - 42. Prostřední (Šmatera), 56. Kment (Popílek, Matějka). Vyloučení: 6:2. Využití: 0:0. V oslabení: 5:0.

Štrincl (Kanca O.) - Baksalary, Kanca M., Rychtárik, Štástka, Vápeník, Maxin, Hrouda, Kratochvíl, Bartovič, Kříž, Stromský, Bajer, Ehrenberger L.

HC Chrudim

Kropáček - Dvořák, Vítek, Krejčík, Kocourek, Kment, Matějka, Kopecký, Popílek, Stodola, Prostřední, Šmatera, Kabele

Trenér Ctibor Jech o morálce týmu:

„Kluci vstoupili do sezony dobře namotivovaní, nasazení bylo dobré. Těžko se to ale hodnotí, soupeř nás pořádně neprověřil. Naši kluci každopádně hráli všichni dobře. Bylo to v pořádku. A že bych se bál negativního dopadu vysoké výhry na další zápasy? Nemyslím si, že by nám to uškodilo. Hned další den jsme hráli přátelský zápas na Spartě a vyhráli jsme 12:6. V této kategorii předchozí vysoká výhra, nebo prohra nehraje takovou roli, to spíš, jaký měli kluci den a jak se vyspali.“

Šestá třída versus Chrudim (1. kolo 18/19) 2

Ctibor Jech
„Těžce se to hodnotí. Musím popravdě říct, že jsme byli jinde než soupeř. Od začátku se v podstatě hrálo na jednu bránu, s postupem času na ledě zůstal jenom jeden tým. Trvalo nám, než jsme se prosadili. Ale jakmile se to stalo, soupeř odešel. Chrudim to měla hrozně těžké, muselo být náročné, dohrát zápas.“

I. kolo, sobota 15. září 2018
(10:0, 12:0, 3:2)

Branky a nahrávky

HC Chrudim