Reportáž

Mladší dorost uštědřil Dukle kanára

Jihlava/Liberec - Mladší dorost Liberec v rámci ELIOD extraligy a jejího 32. kola zamířil na led Dukly Jihlava. Od úvodních minut udávali tempo především Bílí Tygři, kteří smetli Jihlavu jako na tenisovém kurtu jasně 6:0. Hattrickem se v dresu modrobílých blýskl Matouš Bělohorský.

Na první gól se čekalo mezi Libercem a Jihlavou až do závěrečných minut první periody. Mezitím si dvouminutové tresty odseděli na lavici hanby domácí Indra s hostujícím Svitákem. Jako první se rozsvítilo červené světlo za brankářem Dukly. Vítešník nejdříve odolal dvěma pokusům Kačírka a Svitáka, jenže na dorážku Matouše Bělohorského už nestačil zareagovat - 0:1.

I ve druhé periodě se hrál opatrný hokej, ale lepší už byli jednoznačně Liberečtí. Ti svou převahu potvrdili další zásobou přesných tref. Nejdříve v čase 30:31 využil přesilovou hru Jakub Mečíř, který přesně zpracoval pokus Hraly a o třináct vteřin později zacílil přesně Matouš Bělohorský - 0:3.

Aby to pro Duklu nebylo málo, tak se gólem do šatny prosadil Marek Zachar - 0:4.

Jak Bílí Tygři skončili druhou třetinu, tak tu poslední načali. V čase 40:40 promáchl Vítešník lapačkou proti pokusu Matouše Bělohorského a puk se třepotal v jeho síti - 0:5. Na tenisového kanára pak necelých devět minut před koncem zvyšoval Kryštof Hrala, jehož pokus zapadl přesně pod víko - 0:6.

Naši partneři

Generální partner
Generální partner
×
Dnes v 17:20 | Muži
HC Vítkovice Ridera
Bílí Tygři Liberec