Osmáci vynulovali Havlíčkův Brod a slavili dva body

Liberec - V první třetině zápasu s Havlíčkovým Brodem trápila naše mužstvo koncovka. Oba gólmani ale během zápasu předváděli jisté zákroky a dali tak partě okolo trenérů Vojtěcha Fialy a Jiřího Peřiny příležitost k zvyšování skóre. Šelmy nakonec duel ovládly přesvědčivým poměrem 6:0.

Trenér Vojtěch Fiala o brankařích:

„Gólmani si poradili se vším, co si Brod vypracoval. Není jednoduché, když má soupeř pár šancí během třetiny, dvě minuty se hraje na druhé straně a najednou hrozí ze samostatného úniku. Oba gólmani v posledních týdnech předvádí stabilní výkony a můžeme se na ně spolehnout.“

Osmáci versus Havlíčkův Brod leden 2019

Vojtěch Fiala
Liberec
„Soupeře jsme přehráli ve všech ohledech. První třetina byla nervóznější, protože se nám i přes vytvořené šance nedařilo vstřelit branku. Ve druhé části jsme ale výsledkově odskočili a zápas dovedli k vítězství 6:0. Ceníme si udrženého čistého konta."

Odehrané v 18:00 | Muži
HC Olomouc