Osmáci vynulovali Havlíčkův Brod a slavili dva body

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - V první třetině zápasu s Havlíčkovým Brodem trápila naše mužstvo koncovka. Oba gólmani ale během zápasu předváděli jisté zákroky a dali tak partě okolo trenérů Vojtěcha Fialy a Jiřího Peřiny příležitost k zvyšování skóre. Šelmy nakonec duel ovládly přesvědčivým poměrem 6:0.

XX.kolo, sobota 19. ledna 2019
(1:0, 5:0, 0:0)

Branky a nahrávky

Branky a nahrávky: 15. Jobek, 24. Hrabčák (Jobek, Pérez D.), 25. Pérez J. (Hois), 25. Pérez J. (Janata), 37. Jobek, 38. Hrabčák (Jakubec, Riedel). Vyloučení: 4:5.

Leško, Petříček - Ehrenberger, Várady, Jakubec, Pérez D., Oberreiter, Riedel, Janata, Hrabčák, Pérez J., Hois, Vološín, Jansa, Jobek

Trenér Vojtěch Fiala o brankařích:

„Gólmani si poradili se vším, co si Brod vypracoval. Není jednoduché, když má soupeř pár šancí během třetiny, dvě minuty se hraje na druhé straně a najednou hrozí ze samostatného úniku. Oba gólmani v posledních týdnech předvádí stabilní výkony a můžeme se na ně spolehnout.“

Osmáci versus Havlíčkův Brod leden 2019

Vojtěch Fiala
„Soupeře jsme přehráli ve všech ohledech. První třetina byla nervóznější, protože se nám i přes vytvořené šance nedařilo vstřelit branku. Ve druhé části jsme ale výsledkově odskočili a zápas dovedli k vítězství 6:0. Ceníme si udrženého čistého konta.“

XX.kolo, sobota 19. ledna 2019
(1:0, 5:0, 0:0)

Branky a nahrávky

Triko jednobar.logo pánské černé