Škoda! Deváťákům protekl slibně rozehraný zápas s Pardubicemi mezi prsty

Liberec - Svěřenci Vojtěcha Fialy měli domácí souboj s Dynamem velice slušně rozehraný. Ještě deset minut před koncem vedli o dvě branky, jenže nakonec neberou ani bod. Otočku ve skóre dirigoval hattrickem Hemský.

2, neděle 15. září 2019
3:5
(1:0, 2:1, 0:4)

Branky a nahrávky: 5. Riedel (Jakubec), 22. Shpilka (Rieder), 31. Ehrenberger - 24. Hiemer (Vrba), 51. Hemský, 52. Hemský (Růžička), 57. Lang, 60. Hemský (Růžička). Rozhodčí: Novák, Touš - Krejbich. Vyloučení: 6:5. Využití: 0:0 V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:5.

Petříček - Varády, Jakubec, Diego Pérez, Průšek, Ehrenberger - Zenker, Kučera, Kverka, Samuel Fiala, Vološín, Riedel, Jansa, Shpilka, Janata.

HC Dynamo Pardubice

Matěcha - Lepša, Maštalíř, Oliva, Straka, Vrba, Šmerda - Hiemer, Růžička, Sopoušek, Lang, Kučera, Dostál, Adam Fiala, Hemský.

Vojtěch Fiala
„Do zápasu jsme nevstoupili špatně, v první třetině jsme drželi herní převahu. Bohužel se nám nepodařilo gólově odskočit a soupeř hrál trpělivě. V poslední části jsme si nechali vstřelit laciné branky, kterými se Pardubice dostaly do vedení a zápas dotáhly do zdárného konce. Přestože jsme nastoupili bez šesti hráčů ze základní sestavy, měli jsme takto rozehraný zápas dovést k výhře.“