Skvělá práce! Sedmá třída i v nízkém počtu jasně přehrála Havlíčkův Brod

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Tygří sedmička nastoupila do souboje s Havlíčkovým Brodem pouze s jedenácti hráči do pole, přesto nepřipustila žádné drama a došla si pro vítězství! Domácí prakticky rozhodli už v úvodní dvacetiminutovce, po které si hýčkali náskok pěti branek.

20. kolo, sobota 25. ledna 2020
(5:0, 1:1, 4:1)

Branky a nahrávky

Branky a nahrávky: 5. Ehrenberger (Stromský), 9. Vápeník (Šťástka), 13. Bartovič (Vápeník), 20. Rozsíval (Bartovič), 20. Kratochvíl (Bartovič), 34. Šťástka (Maxin), 48. Ehrenberger (Bartovič), 48. Stromský, 50. Vápeník, 55. Šťástka (Rozsíval) - 34. Adamec, 57. Konvalina (Mrtka). Rozhodčí: Mareš, Krátký. Vyloučení: 4:6. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 5:0, 5:1, 10:1, 10:2.

Štrincl - Vápeník, Ehrenberger, Wagner, M. Kanca, Richtárik, Rozsíval, Šťástka, Maxin, Bartovič, Stromský, Kratochvíl.

BK Havlíčkův Brod

Ferdus - Mrtka, Kachlíř, Duben, Vaněček - Albert, Konvalina, Adamec, Suchý, Čapek, Med, Hospodka, Hurst, Kraučuk.

Ctibor Jech ml.
„Chválím za perfektně odehraný zápas. Ačkoliv to nevypadá, Havlíčkův Brod proti nám také neodehrál špatné utkání. V některých chvílích nás podržel gólman Honza Štrincl, který chytal parádně. Hráli jsme v jedenácti, takže kluci byli vytížení a výborně si zahráli. Chci pochválit Míšu Kancu, který si v zápase zkusil všechny posty a odehrál to skvěle. Moc se mi líbil také výkon rozhodčích, pískali s citem pro hru.“

20. kolo, sobota 25. ledna 2020
(5:0, 1:1, 4:1)

Branky a nahrávky

BK Havlíčkův Brod