Výborný víkend devítky. Liberečtí si poradili i s Hradcem Králové!

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Tygří deváťáci vstoupili do soutěže s velkou chutí. Těžký dvojboj na úvod zvládli bez ztráty kytičky, když po Pardubicích přehráli také královéhradecký Mountfield! Sedm vstřelených gólů si navíc rozdělilo sedm různých hráčů.

2. kolo, neděle 20. září 2020
(1:2, 0:3, 3:2)

Branky a nahrávky

Branky a nahrávky: 1. Samek (Klíma), 42. Hynek (Krögler), 42. Klíma (Král), 43. Hynek (Jón) – 11. Průšek (Maxin), 20. Hájek (Shpilka), 33. Shpilka (Rozsíval), 34. Bartovič (Jína), 39. Jína, 59. Prokůpek, 60. Maxin (Ciolek). Vyloučení: 6:5. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0.

Mountfield HK

S. Meišner — F. Samek, M. Krögler, Š. Černý, M. Bek, M. Mráz, F. Ondruš — D. Hynek, J. Klíma, L. Král, J. Jón, K. Pokorný, A. Novotný, M. Voděracký, D. Pavlík, S. Šinkovský.

F. Macourek — P. Průšek, D. Ciolek, L. Ehrenberger, A. Král, T. Vápeník, J. Ficenec — J. Jína, V. Shpilka, I. Maxin, M. Hájek, A. Bartovič, T. Prokůpek, D. Rozsíval, J. Zenker, D. Pekař.

Vojtěch Fiala
„Druhé utkání ve dvou dnech a pro hráče, kteří nastoupili v pátek za B dorost dokonce třetí, nebylo dnes v nohách Tygrů znát. Dobrý pohyb po celou dobu utkání nám dával šance být v zápase šedesát minut. Kromě slabšího startu ve třetí třetině musíme hráče pochválit, výborně chytal opět gólman Macourek. Celkově máme za sebou povedený a odbojovaný víkend. Kaňka nad tím vším je ale zlomené zápěstí Pekaře. Teď si dá tým den volna a budeme se připravovat na další kolo příští víkend proti Mladé Boleslavi, které máme z posledních vzájemných zápasů co vracet.“

2. kolo, neděle 20. září 2020
(1:2, 0:3, 3:2)

Branky a nahrávky

Mountfield HK