Zápas staršího dorostu s Lillehammerem musely rozhodnout až nájezdy, v těch byli úspěšnější Tygři

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Christmas Cup pokračoval svým druhým kolem a zápasem našeho mužstva s celkem z jihovýchodního Norska - Lillehammerem IK. Vyrovnané střetnutí hrané ve svižném tempu musely nakonec rozhodnout až samostatné nájezdy. V těch vystřelil bonusový bod šelmám Jiří Průžek.

2. kolo, neděle 29. listopadu 2015
6:5sn
(2:3,1:0, 2:2)

Branky a nahrávky

Branky a nahrávky: Nezbeda 2, Burda, Šíp, Chrtek - rozh. náj. Průžek.

Jiří Kudrna
„Jsme rádi, že jsme vyhráli, ale samozřejmě jsme chtěli zvítězit již v základní hrací době. Turnaj je pro nás zpestřením náročné sezóny, což platilo i v duelu s Lillehammerem. Střetnutí se odehrálo ve svižném tempu, přičemž jsme dali prostor i hráčům širšího kádru. Norský celek dobře bruslil a bojoval po celých šedesát minut. Byla to příjemná konfrontace a kvalitní turnajové utkání.“

2. kolo, neděle 29. listopadu 2015
6:5sn
(2:3,1:0, 2:2)

Branky a nahrávky

Branky a nahrávky: Nezbeda 2, Burda, Šíp, Chrtek - rozh. náj. Průžek.

Triko jednobar.logo pánské černé

Mikina s logem pánská modrá

Šála bílá s logem

Triko pánské Birner