Klubová sedadla v sezoně 2021/22

O zahájení prodeje klubových karet na extraligovou sezonu 2021/22 vás budeme brzy informovat.

Virtuální prohlídka ČS klubu

Kontaktní osoba

Mgr. Tomáš Mikač
tel.: 488 048 344, 731 547 906 nebo e-mail: mikac@hcbilitygri.cz

Česká spořitelna klub

Komfortní prostor s kapacitou 1176 polstrovaných sedadel s nejlepším výhledem je ideálním místem pro schůzky s Vaším obchodním partnerem. Součástí tohoto sektoru je 35 metrový bar s občerstvením a s rozšířenou nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů. Na každém utkání je pro každého návštěvníka k dispozici porce kávy nebo čaje zdarma.

Na vybraných zápasech se můžete těšit na ochutnávky pochutin či alkoholických a nealkoholických nápojů. V rámci doprovodného programu zápasů pořádáme v tomto prostoru další akce – módní přehlídky, tombola, autogramiády.

Pro děti je v klubu připraven herní koutek s konzolemi PlayStation. Nejmenší fanoušky i v průběhu zápasů zabaví dětský koutek.

Prodej vstupenek na Rotundě

Na základě aktuálních vládních opatření spojených s Covid-19 je od 1.1. 2021 pokladna v objektu Rotundy v areálu Sport parku Liberec do odvolání uzavřena.

Prodej vstupenek je tak možný pouze on-line formou, a to v síti Ticketportal.

V případě dotazů se obracejte na servisní email: vstupenky@homecreditarena.cz.

Partneři ČS Klubu