ceník ČS opět nový nový header fanshop nový header fanshop

Česká spořitelna klub

Komfortní prostor s kapacitou 1176 polstrovaných sedadel s nejlepším výhledem je ideálním místem pro schůzky s Vaším obchodním partnerem. Součástí tohoto sektoru je 35 metrový bar s občerstvením a s rozšířenou nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů. Na každém utkání je pro každého návštěvníka k dispozici porce kávy nebo čaje zdarma.

Na vybraných zápasech se můžete těšit na ochutnávky pochutin či alkoholických a nealkoholických nápojů. V rámci doprovodného programu zápasů pořádáme v tomto prostoru další akce – módní přehlídky, tombola, autogramiády.

Pro vaše děti je připraven dětský koutek, hřiště s brankami a herní konzole Xbox One a XBOX 360.

Speciální akce pro majitelé klubových sedadel!

Ochutnávky, módní přehlídky, tombola, setkání s hráči nebo už tradiční Lyžovačka s Bílými Tygry!

Kontaktní osoba

Aneta Šátková
tel. 488 048 344, 731 547 906 nebo e-mail: satkova@hcbilitygri.cz

*Obchodní partneři klubu Bílí Tygři Liberec, kteří mají uzavřenou smlouvu o reklamě na částku 8 000 Kč/rok a vyšší, mají nárok na zvýhodněné vstupné.