hlavička play-off

Vyřazovací boje se blíží! Zajistěte si své místo v Home Credit Areně! Vstupenky na play-off 2019 v prodeji od 1. března v 9:00. Majitelé klubových karet Bílých Tygrů na sezonu 2018/19 mají svá místa na play-off v ceně sezónní karty. Kromě toho si však v rámci předkupního práva mohou na čtvrtfinále dokoupit také další tři vstupenky na dosud neobsazená místa. Systém prodeje vstupenek PO 2019 ceník čtvrtfinále 2019

Pro využití předkupního práva na Rotundě je nutné předložit svou klubovou kartu. Předkupní právo lze využít pouze jednorázově, vstupenky nelze dokupovat ve více vlnách.

Online prodej

Majitelé klubových karet na sezonu 2018/19 mohou k dokupu vstupenek na play-off využít také online nákup v síti Ticketmaster, a to za použití unikátního kódu pro každého permanentkáře prostřednictvím stránek Ticketmaster. Tento kód byl klubovkářům distribuován v noci na pátek na jejich e-mailovou adresu.

nákup rezervovaných míst tlačítko

Informace o online dokupu naleznete ZDE.

Volný prodej online

V rámci volného prodeje můžete zakoupit vstupenky online tradičně v síti Ticketmaster. Do prodeje jdou veškerá dosud neobsazená sedadla.

tlačítko.

Česká spořitelna klub

Komfortní prostor s kapacitou 1176 polstrovaných sedadel s nejlepším výhledem je ideálním místem pro schůzky s Vaším obchodním partnerem. Součástí tohoto sektoru je 35 metrový bar s občerstvením a s rozšířenou nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů. Na každém utkání je pro každého návštěvníka k dispozici porce kávy nebo čaje zdarma.

Na vybraných zápasech se můžete těšit na ochutnávky pochutin či alkoholických a nealkoholických nápojů. V rámci doprovodného programu zápasů pořádáme v tomto prostoru další akce – módní přehlídky, tombola, autogramiády.

Pro vaše děti je připraven dětský koutek, hřiště s brankami a herní konzole Xbox One a XBOX 360.

Kontaktní osoba

Ing. Lenka Šablaturová
tel. 488 048 344, 731 547 906 nebo e-mail: sablaturova@hcbilitygri.cz

*Obchodní partneři klubu Bílí Tygři Liberec, kteří mají uzavřenou smlouvu o reklamě na částku 8 000 Kč/rok a vyšší, mají nárok na zvýhodněné vstupné.