Tygří Spotify

Stejně jako u vás, tak i u Bílých Tygrů je hudba nedílnou součástí života. Každý den ji poslouchají v kabině, v posilovně, v autě cestou na trénink či v autobuse, když míří na zápas. Hráčům pomáha k relaxu, soustředění či motivaci.

O Tygrech toho už víte mnoho, ale určitě byste rádi znali i jejich hudební vkus. Od teď to nebude problém. Na našem klubovém profilu na hudební platformě Spotify postupně najdete playlisty jednotlivých hráčů. Jejich oblíbené písničky si budete moci vyslechnout také přímo v aréně, před startem každého utkání. Buďte s Tygry na jedné hudební vlně!

Předzápasový program utkání s Oceláři Třinec vám svým playlistem oživí Ronald Knot. V jeho mixu moderní hity, které rozskáčou všechny kolem. Sledujte nás na SPOTIFY.

Dnes v 16:00 | U19
Piráti Chomutov