Zlatá Tygří Trefa

Zlatá tygří trefa

Odcházet z hokeje bohatší o několik tisíc korun? I to je na zápasech Bílých Tygrů možné! V novém extraligovém ročníku jsme si pro vás připravili zbrusu novou soutěž Zlatá Tygří Trefa, která vás bude provázet celou sezonu.

Během druhé komerční přestávky druhé třetiny vystřelíme z ledové plochy mezi diváky trojici tygřích dárků, z nichž jeden bude výrazně odlišen od ostatních zlatým obalem. Ten, kdo zlatý dárek chytí, se kvalifikuje do Zlaté Tygří Trefy! Vybraný soutěžící se následně musí do konce druhé třetiny dostavit na infopult a o druhé přestávce dostane šanci ukázat své hokejové dovednosti.

Za úkol bude mít trefit z poloviny hřiště otvor v brance zakryté soutěžní deskou. Celkem dostane dva pokusy, které rozhodnou, zda si z utkání odnese pořádný obnos. A jaká bude vlastně výhra? To určí sami diváci! Prémie pro vítěze totiž bude rovna návštěvnosti daného zápasu - pokud přijde do Home Credit Areny například 7 125 diváků, může si v daném utkání odnést 7 125 Kč.

Pokud se soutěžící trefí, odnáší si částku, která je zrovna v banku. Pokud naopak mine, obnos nepropadá, ale přičte se k potenciální výhře v následujícím domácím duelu. Pokud se tedy v případném utkání s 7 125 diváky soutěžící netrefí a na další zápas přijde například 5 500 diváků, rázem hrajeme už o 12 625 Kč! Takto může částka stoupat, dokud se jeden ze soutěžících netrefí a nezíská tak celý nashromážděný balík peněz. Ti, kdo ve Zlaté Tygří Trefě neuspějí, se mohou těšit alespoň na cenu útěchy v podobě fandresu Bílých Tygrů.

Soutěže se může zúčastnit kdokoli včetně dětí, případnou výhru však dle zákona musí vyzvednout osoba starší 18 let. Svou cenu si bude moci vítěz převzít po dobu následujících deseti pracovních dnů po zápase. Vyhraná částka nad 10 000 Kč podléhá zdanění.

Troufnete si zkusit Zlatou Tygří Trefu? Třeba to budete právě vy, komu se jako prvnímu podaří rozbít bank a odnést si z hokeje pořádný balík!

Kompletní pravidla naleznete ZDE

Naši partneři

Generální partner
Generální partner