Permanentní vstupenky

Vstupenky na 5. čtvrtfinále jdou do prodeje v pondělí!

grafika play-off

Systém vstupenek na 5. čtvrtfinále

Jako vždy budou mít nejprve předkupní právo majitelé permanentních vstupenek na základní část 2016/17, neboť právě toto předkupní právo je jednou ze stěžejních výhod nákupu permanentky. Už v pondělí od 7 hodin ráno tak budou moci zakoupit přednostně vstupenky na svá místa. Systém zůstává stejný, jako u předchozích domácích utkání čtvrtfinále.

Každý permanentkář si tedy ke svému místu může zakoupit ještě tři další lístky na dosud neobsazená místa. V pondělí bude prodej probíhat od 7 do 18 hodin, využít předkupní právo pak mohou majitelé permanentek také v úterý od 7 do 12 hodin.

Zbylá místa jdou v úterních 12 hodin do volného prodeje. Prodej bude probíhat až do 18 hodin. Zakoupit vstupenky můžete i ve středu od sedmi hodin až do startu utkání. Také ve volném prodeji je možné zakoupit až čtyři vstupenky na osobu, což platí do vyprodání kapacity.

Majitelé klubových sedaček mají samozřejmě také na tento zápas vstup v ceně své celosezónní vstupenky. Mohou rovněž využít akci nákupu až tří vstupenek ke své permanentní vstupence v době předprodeje.

Ceny

Pro 5. čtvrtfinále platí stejný ceník, jako pro předchozí dva čtvrtfinálové duely. Pohybují se od 160 Kč ve 4 N.P. do 280 Kč v 1. kategorii. I do v play-off budou Bílí Tygři podporovat hokej jako rodinnou záležitost a proto znovu přichystali zlevněné vstupné pro děti do 140 cm. Na zápasy play-off bude dětská vstupenka stát pouze 100 Kč. Slevy pro studenty, důchodce a držitele karty ZTP nebudou v letošním play-off dále nabízeny. Držitelé karty ZTP+P nakoupí zlevněné vstupné za 50 Kč.

tabulka ceny play-off

Otevírací doba na Rotundě před 5. čtvrtfinále

pondělí 20. března 7-18 hodin (předprodej pro permanentkáře)
úterý 21. března 7-12 hodin (předprodej pro permanentkáře)
úterý 21. března 12-18 hodin (volný prodej)
středa 22. března 7 hodin až do začátku utkání (volný prodej)

Online

Vstupenky na play-off budou nabízeny online prostřednictvím sítě TicketPro jen v omezené míře. Nákup po internetu bude možný až v den spuštění volného prodeje. Veškerý nákup bude možné uskutečnit na Rotundě Home Credit Areny v areálu Sport Parku. Otevírací doba bude v případě potřeby upravena. Po dobu play-off bude Rotunda ve všední dny otevřena bez polední přestávky nepřetržitě od 9:00 do 18:00.

Od 21. listopadu můžete zakoupit vstupenky na sezonu 2016/17 s 50% slevou!

Permanentní vstupenky jsou od 21. listopadu v prodeji s 50% slevou. Pokud si zlevněné permanentní vstupenky zájemci zakoupí do 1. prosince, kdy Bílí Tygři hostí v regionálním derby Mladou Boleslav, získají tím navíc bonus dvou zápasů zdarma. Se slevou budou v prodeji i zbývající permanentky do luxusního Česká Spořitelna klubu, které, na rozdíl od klasických permanentních vstupenek, zůstávají v platnosti i na případné play-off.

Bílí Tygři nabízí permanentky za poloviční cenu do první, druhé nebo třetí kategorie a změna se týká i sektoru Fanklubu. O 50% méně budou stát i speciální a již zlevněné karty pro ženy, děti, studenty a seniory. Ke každé zakoupené permanentce fanoušek navíc získá také výhody programu Bonus karta a další přidanou hodnotou je předkupní právo na stejné sedadlo v případě účasti Bílých Tygrů v play-off.

Ceny permanentek od 21. 11. 2016:

padesat procent sleva

Permanentky s 50% slevou budou v platnosti od 1. 12. 2016.

Slevy na permanentní vstupenky

• Dítě – cena platí pro děti od 3 let do 140 cm výšky (děti do 3 let mají vstup bez nároku na sedadlo zdarma)
  • Žena – na tuto permanentku bude do haly vpuštěna pouze žena
  • Student – pouze po předložení studentského průkazu – nejvýše do 26 let
  • Senior – sleva na nákup permanentky dle platného ceníku po předložení občanského průkazu - nad 65 let
  • Výhody pro vlastníky permanentních vstupenek:

• předkupní právo na místo v play-off České pojišťovny
  • vstup zdarma na předkolo play-off, play-out a baráž
  • veškeré výhody spojené s programem BONUS KARTA
  • Výhody BONUS KARTY

Majitelé permanentních vstupenek získávají s nákupem permanentky i možnost využití velmi atraktivních slev v rámci nové "Bonus karty", která má svůj vizuál na zadní straně permanentní vstupenky.

bonus

Kde koupit permanentku?

• Permanentky lze zakoupit na hlavní pokladně v Rotundě v areálu Home Credit Areny. Podrobné informace o prodeji se dozvíte na této stránce
  • Prodej na splátky
  • Otevírací doba Rotunda:

Po: 9:00–12:00 a 13:00–18:00
    Út: 13:00–18:00
    St-Pá: 9:00–12:00 a 13:00–18:00

GSM: +420 731 547 895
    Hotline: 800 800 007 (bezplatná)
    Email: vstupenky@homecreditarena.cz

Nákup online

• Nákup online v síti TicketPro pro nové permanentkáře uskutečníte zde:

TicketPro

• Další informace

• V případě technických problémů s vaší čipovou kartou (špatné načítání při vstupu do haly, nemožnost nabíjení či čerpání finanční částky nabité na kartě) kontaktujte Jiřího Poláčka.
    Kontakt:
    e-mail: polacek@hcbilitygri.cz
    mobil : +420 731 547 971

• Za ztrátu permanentky a tisk nové karty bude účtován poplatek 100,- Kč.
  • V případě ztráty karty s čipem nabitým penězi nevzniká nárok na vrácení zbývající částky nahrané na kartě .
  • Výhledy z jednotlivých sektorů

Pojďte na hokej

Zajistěte si své místo na zápasech Tygrů a kupte si vstupenky na zápasy!

Social stream

Ukažte své příspěvky ze sociálních sítí na našem webu!

generální partner