Permanentní vstupenky

Od 21. listopadu můžete zakoupit vstupenky na sezonu 2016/17 s 50% slevou!

Permanentní vstupenky jsou od 21. listopadu v prodeji s 50% slevou. Pokud si zlevněné permanentní vstupenky zájemci zakoupí do 1. prosince, kdy Bílí Tygři hostí v regionálním derby Mladou Boleslav, získají tím navíc bonus dvou zápasů zdarma. Se slevou budou v prodeji i zbývající permanentky do luxusního Česká Spořitelna klubu, které, na rozdíl od klasických permanentních vstupenek, zůstávají v platnosti i na případné play-off.

Bílí Tygři nabízí permanentky za poloviční cenu do první, druhé nebo třetí kategorie a změna se týká i sektoru Fanklubu. O 50% méně budou stát i speciální a již zlevněné karty pro ženy, děti, studenty a seniory. Ke každé zakoupené permanentce fanoušek navíc získá také výhody programu Bonus karta a další přidanou hodnotou je předkupní právo na stejné sedadlo v případě účasti Bílých Tygrů v play-off.

Ceny permanentek od 21. 11. 2016:

padesat procent sleva

Permanentky s 50% slevou budou v platnosti od 1. 12. 2016.

Slevy na permanentní vstupenky

• Dítě – cena platí pro děti od 3 let do 140 cm výšky (děti do 3 let mají vstup bez nároku na sedadlo zdarma)
  • Žena – na tuto permanentku bude do haly vpuštěna pouze žena
  • Student – pouze po předložení studentského průkazu – nejvýše do 26 let
  • Senior – sleva na nákup permanentky dle platného ceníku po předložení občanského průkazu - nad 65 let
  • Výhody pro vlastníky permanentních vstupenek:

• předkupní právo na místo v play-off České pojišťovny
  • vstup zdarma na předkolo play-off, play-out a baráž
  • veškeré výhody spojené s programem BONUS KARTA
  • Výhody BONUS KARTY

Majitelé permanentních vstupenek získávají s nákupem permanentky i možnost využití velmi atraktivních slev v rámci nové "Bonus karty", která má svůj vizuál na zadní straně permanentní vstupenky.

bonus

Kde koupit permanentku?

• Permanentky lze zakoupit na hlavní pokladně v Rotundě v areálu Home Credit Areny. Podrobné informace o prodeji se dozvíte na této stránce
  • Prodej na splátky
  • Otevírací doba Rotunda:

Po: 9:00–12:00 a 13:00–18:00
    Út: 13:00–18:00
    St-Pá: 9:00–12:00 a 13:00–18:00

GSM: +420 731 547 895
    Hotline: 800 800 007 (bezplatná)
    Email: vstupenky@homecreditarena.cz

Nákup online

• Nákup online v síti TicketPro pro nové permanentkáře uskutečníte zde:

TicketPro

• Další informace

• V případě technických problémů s vaší čipovou kartou (špatné načítání při vstupu do haly, nemožnost nabíjení či čerpání finanční částky nabité na kartě) kontaktujte Jiřího Poláčka.
    Kontakt:
    e-mail: polacek@hcbilitygri.cz
    mobil : +420 731 547 971

• Za ztrátu permanentky a tisk nové karty bude účtován poplatek 100,- Kč.
  • V případě ztráty karty s čipem nabitým penězi nevzniká nárok na vrácení zbývající částky nahrané na kartě .
  • Výhledy z jednotlivých sektorů

Pojďte na hokej

Zajistěte si své místo na zápasech Tygrů a kupte si vstupenky na zápasy!

Social stream

Ukažte své příspěvky ze sociálních sítí na našem webu!

generální partner