Permanentní vstupenky

Volný prodej permanentních vstupenek na sezonu 2023/24 odstartoval 3. července, a to online. Návod na nákup v rámci předkupního práva naleznete ZDE.

Kupuj permanentku zde

Dvě hladiny cen

V sezoně 2023/24 budou permanentky nabízeny za tři hladiny cen. Pokud jsi držitelem permanentky z minulé sezony, máme pro tebe nejvýhodnější cenu permice na nový extraligový ročník.

Pokud jsi v loňské sezoně permanentní vstupenku neměl, platí pro tebe druhý ceník, který vešel v platnost od 1. září 2023

Majitelé permanentních vstupenek se společně se svou kartou mohou těšit na řadu dalších výhod. Jako dárek jsme si pro všechny permanentkáře přichystali 2 vouchery na jednorázovou vstupenku, díky nimž budete moci v průběhu sezony pozvat na hokej také své nejbližší, kteří nemají permanentku. Tento dárek není součástí dětské permanentky za zvýhodněnou cenu.

Dále se vedle vstupu na všechna domácí utkání základní části či přípravná utkání můžete těšit také na předkupní právo na play-off, slevu 10 % v tygřím fanshopu a e-shopu, slevu 30 % na zboží Adidas v prodejnách Lion Sport, dopravu na hokej s libereckým dopravním podnikem ZDARMA či slevu 20 % na vstup do ZOO Liberec.

Další informace

V případě zájmu o personální produkty anebo o větší objemy permanentních vstupenek (20 a více) nás kontaktujte na e-mailové adrese novotnymarek@hcbilitygri.cz.

• Za ztrátu permanentky a tisk nové karty bude účtován poplatek 200,- Kč.
  • V případě ztráty karty s čipem nabitým penězi nevzniká nárok na vrácení zbývající částky nahrané na kartě.
  • Výhody pro permanentkáře

VSTUP NA VŠECHNA DOMÁCÍ UTKÁNÍ ZÁKLADNÍ ČÁSTI TIPSPORT ELH