Bílí Tygři Liberec

S permanentkou do ZOO se slevou 20 %

Date of publication Author Partnerské sdělení

Liberec - Každý rok můžete díky permanentní vstupence na Bílé Tygry využívat řadu výhod. Novinkou je mezi nimi letos sleva na vstup do liberecké zoologické zahrady.

Spolupráce Bílých Tygrů a liberecké ZOO se přímo nabízí. Vždyť právě podle známého chovu bílých šelem získal liberecký hokejový tým při rebrandingu ještě před postupem do extraligy své jméno. Nyní si tak můžete díky permanentce užít nejen hokejová utkání, ale také zvýhodněnou návštěvu nejstarší zoologické zahrady v České republice.

Majitelé permanentních či klubových karet budou moci již od nákupu své karty využít slevu 20 % na nákup vstupenky do liberecké ZOO. Tuto slevu lze uplatnit na nákup základní (dospělé) vstupenky, případně rodinného vstupného. Sleva se naopak nevztahuje na nákup již zvýhodněného vstupného, tedy dětských, studentských či seniorských vstupenek.

V případě, že chcete tento benefit své permanentky využít, stačí se u vstupu do zoologické zahrady prokázat svou permanentní či klubovou kartou. Oproti jedné permanentce je možné poskytnou slevu na jednu vstupenku. Sleva platí pouze na osobní nákup na pokladně u vstupu do ZOO, nelze ji bohužel využít při nákupu online na eshopu zoologické zahrady.

Užijte si návštěvu oblíbené liberecké ZOO a nalaďte se na právě odstartovanou hokejovou sezonu 2022/23! A pokud se chcete o zoologické zahradě a zde chovaných zvířat dozvědět více, pak rozhodně zamiřte na její webové stránky: https://www.zooliberec.cz/.

Pro sdílení musíte povolit cookies sociálních sítí. Detaily a nastavení

Sdílet

Nejnovější video

NAD(H)LED | Nicol Lucák Čupková: Dříve se hráčky v Rusku klidně popraly v kabině o přestávce

Nejnovější články

Tygři jedou do Českých Budějovic. Napraví zaváhání se Spartou?

Nad(h)led #25: Mládežnická trenérka Bílých Tygrů, ale také olympionička Nicol Lucák Čupková

Že chytám proti Spartě? Vnímal jsem to, přiznává Neužil

Z našeho fanshopu

Šála fashion šedá BTL

350 Kč
Koupit

Batoh šedý s logem

425 Kč
Koupit

Šála Jednou tygr nová

320 Kč
Koupit

Sklenice na pivo 460ml

175 Kč
Koupit