Permanentní vstupenky

Permanentky na sezonu 2021/22

Na základě platných vládních opatření je prodej permanentních vstupenek na extraligová utkání v tuto chvíli pozastaven. Děkujeme za pochopení.

Dárky k permanentce

K permanentní vstupence tradičně patří celá řada výhod a dárků, a nejinak tomu bude také v následující sezoně. Všichni permanentkáři se mohou těšit na věcný dárek z limitované edice, který ponese vizuál nového ročníku. Půjde o produkty, které nebude možné získat v tygřím fanshopu či e-shopu, není tedy jiný způsob, jak je získat, než s nákupem permanentky!Těšit se mohou také na slevu 10 % v tygřím fanshopu a e-shopu, slevu 30 % na zboží adidas v prodejnách Lion Sport, dopravu na hokej s libereckým dopravním podnikem ZDARMA. Tradičně nejvýraznější výhodou pak zůstává předkupní právo na play-off a také na nadcházející sezonu. Chybět nebude ani možnost uvolnit své sedadlo v případě neúčasti na zápase zpět do prodeje a sbírat věrnostní body, za něž můžete získat tygří odměny!

V průběhu sezony se navíc můžľete těąšit také na řadu časově omezených nabídek od partnerů klubu. Permanentka Bílých Tygrů se tedy vyplatí!

V případě dotazů se obracejte na servisní email: vstupenky@homecreditarena.cz.

Další informace

V případě zájmu o personální produkty anebo o větší objemy permanentních vstupenek (20 a více) nás kontaktujte na e-mailové adrese mikac@hcbilitygri.cz.

• Za ztrátu permanentky a tisk nové karty bude účtován poplatek 200,- Kč.
  • V případě ztráty karty s čipem nabitým penězi nevzniká nárok na vrácení zbývající částky nahrané na kartě.
  • Výhody pro permanentkáře

Vstup na všechna domácí utkání ELH
    Předkupní právo na utkání Generali Česká pojišťovna play-off
    Možnost uvolnit své místo do prodeje a získat tygří odměny