Permanentní vstupenky

Permanentní vstupenky na sezonu 2022/23 jsou v prodeji od 1. 6., a to online. Návod na nákup v rámci předkupního práva naleznete ZDE. Předkupní právo šlo využít až do 31. července, od té doby jsou ve volném prodeji veškerá dosud nevyužitá sedadla.

Permanentky kupujte ZDE

Čtyři vstupenky a další výhody

Noví permanentkáři se společně se svou kartou mohou těšit na řadu dalších výhod. Jaké dárek jsme si pro všechny majitele permanentních vstupenek přichystali 4 vouchery na jednorázovou vstupenku v celkové hodnotě 1 000 Kč, díky nimž budete moci v průběhu sezony pozvat na hokej také své nejbližší, kteří nemají permanentku. Tento dárek není součástí dětské permanentky za zvýhodněnou cenu.

Dále se vedle vstupu na všechna domácí utkání základní části či přípravná utkání můžete těšit také na předkupní právo na play-off, slevu 10 % v tygřím fanshopu a e-shopu, slevu 30 % na zboží Adidas v prodejnách Lion Sport, dopravu na hokej s libereckým dopravním podnikem ZDARMA či nově slevu 20 % na vstup do ZOO Liberec. Každý permanentkář navíc bude mít své sedadlo označené samolepkou s jmenovkou.

Další informace

V případě zájmu o personální produkty anebo o větší objemy permanentních vstupenek (20 a více) nás kontaktujte na e-mailové adrese novotnymarek@hcbilitygri.cz.

• Za ztrátu permanentky a tisk nové karty bude účtován poplatek 200,- Kč.
  • V případě ztráty karty s čipem nabitým penězi nevzniká nárok na vrácení zbývající částky nahrané na kartě.
  • Výhody pro permanentkáře

Vstup na všechna domácí utkání ELH
    Vstup na všechna domácí přípravná utkání
    Předkupní právo na utkání Generali Česká Pojišťovna play-off