Aplikace BTL

Chceš být s Tygry neustále ve spojení? Pak ti v mobilním telefonu nemůže chybět nová klubová mobilní aplikace, která svým majitelům nabídne novou dimenzi zážitků. Díky ní ti už neunikne žádná zpráva z kabiny ani žádné video z našich komunikačních kanálů. Notifikace tě navíc upozorní na ty nejdůležitější novinky, ale také na výsledky či góly našeho týmu.

S aplikací ti také odpadne nutnost nosit s sebou na zápasy plastovou permanentku. Stačí si ji jednoduše nahrát do aplikace pomocí čísla karty a ověřovacího kódu a ke vstupu do Home Credit Areny už jednoduše použiješ pouze svou virtuální kartu. Pomocí pár kliknutí navíc můžeš své místo uvolnit pro některý ze zápasů zpět do prodeje či jej přeposlat někomu ze svých nejbližších. Stačí se přihlásit pod stejným účtem, který používáš pro správu permanentky na webových stránkách společnosti Ticketportal, případně si vytvořit zcela nový.

Zlepšení fanouškovského zážitku

Co dalšího ti aplikace nabídne? Jejím hlavním cílem je zlepšit zážitek z návštěvy Home Credit Areny. Kromě jednoduchého nákupu vstupenek tak umožní například také objednávku občerstvení, které si následně po obdržení SMS zprávy budete moci vyzvednout a vyhnout se tak zdlouhavému čekání ve frontě. Majitelé permanentek navíc budou při využití objednání občerstvení pomocí aplikace moci využít slevu ve výši 5 %, a to po zadání čtyřmístného ověřovacího údaje, který naleznou na zadní straně své permanentky, v sekci slevový kód.

A to stále není vše. Naše aplikace ti nově umožní také objednat si na pár kliknutí narozeninové přání na hokeji či se zaregistrovat do přestávkových soutěží, jako je oblíbená McDonald’s Tygří Trefa. Chybět samozřejmě nemůže ani jednoduchý proklik do e-shopu, v němž se budeš moci snadno vybavit jako správný Bílý Tygr.

STAHUJ VERZI PRO iOS

STAHUJ VERZI PRO ANDROID