Bílí Tygři Liberec

FAQ

Vstupenku je možné zakoupit v předprodeji online v síti Ticketportal, případně v některém z prodejních míst sítě Ticketportal. Vstupenky je také možné zakoupit přímo před utkáním v prodejním místě na Rotundě v areálu Home Credit Areny, které otevírá 2 hodiny před začátkem utkání.
Vstupenky na utkání Bílých Tygrů je možné nakoupit například v tygřím fanshopu či v pobočkách sázkové kanceláře Tipsport. Kompletní seznam prodejních míst naleznete ZDE.
Prodejní místo na rotundě je otevřeno vždy 2 hodiny před začátkem příslušného utkání či akce v Home Credit Areně.
Vstupenku není nutné fyzicky vytisknout, stačí ji u vstupu zobrazit na displeji svého mobilního telefonu. Pozor, čárový kód vstupenky musí být na displeji dostatečně čitelný.
Ano. Klub uplatňuje tzv. dynamický ticketing. To znamená, že se cena na jednotlivá utkání může měnit v návaznosti na atraktivitu soupeře, hrací den či všeobecně na diváckém zájmu o daný zápas. Cena každého zápasu však začne vždy na základní ceníkové hladině a zvýšit se může maximálně o 100 Kč.
Home Credit Arena je před utkáním otevřena obvykle 60 minut před začátkem daného zápasu.
Do Home Credit Areny můžete dorazit autem i městskou hromadnou dopravou. Více informací naleznete ZDE.
Veškeré podmínky pro vstup do Home Credit Areny najdete zde. Pro úschovu vašeho nadbytečného oblečení a věcí můžete využít šatny naproti hlavnímu vstupu do areny.
V případě ztráty permanentky nás kontaktujte na emailovou adresu vstupenky@homecreditarena.cz. Za servisní poplatek ve výši 200 Kč Vám bude vytisknuta nová permanentní vstupenka.
Bílí Tygři nabízejí slevy pro následující kategorie:

Dítě - platí pro děti do výšky 140 cm
Student - platí pro studenty do 26 let po předložení studentského průkazu (ISIC či jiné potvrzení)
Senior - platí pro seniory od 65 let po prokázání se občanským či jiným průkazem
ZTP/P - platí po předložení příslušného průkazu ZTP/P
Ano, a navíc za to můžete získat řadu odměn! Více informací, jak své sedadlo uvolnit či jak uplatnit nárok na odměny, naleznete ZDE.
Fanklub Bílých Tygrů má k dispozici vrchní část sektoru 118, která je zároveň určena ke stání.
Pro fanoušky hostujícího týmu je vyhrazena spodní část sektor č. 115.
Pokud chcete nabídnout permanentní vstupenky svým zaměstnancům jako benefit, kontaktujte naše obchodní oddělení na e-mailové adrese novotnymarek@hcbilitygri.cz. Rádi s vámi prodiskutujeme podmínky, za nichž vám budou permanentky nabídnuty.
Pokud máte zájem o reklamu na dresech, na ledové ploše či v jakékoliv jiné podobě, případně pokud chcete zažít hokejová utkání v unikátní atmosféře VIP patra, kontaktujte naše obchodní oddělení na e-mailové adrese jerabkova@hcbilitygri.cz.