Logomanuál

Logo klubu

Pro použití ve svých médiích si můžete stáhnout logo: Formát JPG, Formát EPS.

Prosíme o využívání loga v souladu s pravidly, které stanovuje náš grafický manuál. Upozorňujeme, že značka je chráněna ochrannou známkou a lze ji použít jen způsobem definovaným na stránkách grafického manuálu.

Grafický manuál

Grafický manuál je dokument, který stanovuje základní vizuální styl společnosti. Manuál je určen nejen zaměstnancům klubu, ale i všem externím organizacím, které s klubem spolupracují při tvorbě reklamních předmětů a které chtějí použít pro vlastní účely logo klubu. V tomto smyslu je třeba vždy dodržovat zásady, které z manuálu vyplývají – především při grafickém použití loga klubu a jeho barevnosti.

Tato stránka je určena pro veřejnost, která potřebuje při publikování nebo při veřejných prezentacích použít či zmínit logo klubu Bílí Tygři Liberec.

Upozornění

Logo klubu předložte před publikováním či veřejnou prezentací ke schválení úseku marketingu Bílí Tygři Liberec (Viz sekce kontakt). Značka je chráněna ochrannou známkou a lze ji použít jen způsobem definovaným na stránkách grafického manuálu.

Abyste si mohli přečíst soubory ve formátu pdf, musíte mít na Vašem počítači nainstalován Adobe® Reader®. Zdarma si jej můžete stáhnout ze stránky firmy Adobe.

Nejnovější video

NAD(H)LED | Nicol Lucák Čupková: Dříve se hráčky v Rusku klidně popraly v kabině o přestávce