Bílí Tygři Liberec

Archiv článků

Další výhra! Tygři zvládli dohrávku ENYAQ Hockey League

Liberec - Bílí Tygři mají za sebou vítěznou neděli. Kromě výhry A-týmu nad pražskou Spartou se tří bodů dočkali také naši gameři, kteří zvládli dohrávku 6. kola proti silným Karlovým Varům.

Tři měsíce bez hokeje? Nejtěžší to bylo pro partnerku, směje se navrátilec Šmíd

Liberec - Obránce Ladislav Šmíd se proti Spartě poprvé od 17. října znovu představil v extraligovém zápase. A jeho přítomnost na ledě byla znát! Ve hře strávil přes 29 minut a po výhře 4:3 si převzal cenu pro nejlepšího hráče na liberecké straně. "Snažil jsem se to moc nekomplikovat, dával jsem puky rychle od klacku. To je po takhle dlouhé pauze asi nejlepší řešení," říká o svém návratu.

Skvěle! Tygři v důležitém zápase přemohli Spartu

Liberec - Tygrům se vstup do důležitého utkání se Spartou povedl na jedničku, když si už v prvních sedmi minutách vybudovali tříbrankový náskok. Pražané se ale nevzdali a začali dotahovat, nakonec se dostali na dostřel jediné branky, vyrovnat se jim ale nepodařilo. Svěřenci trenéra Patrika Augusty si tak po výhře 4:3 připisují cenné tři body!

I přes skvělý obrat junioři v Hradci prohráli po nájezdech

Liberec – Přes nepovedený začátek Tygři s Hradcem Králové srovnali krok, velmi tomu hattrickem pomohl útočník Adam Měchura. Zápas nebyl rozhodnutý až do samostatných nájezdů, ve kterých byl ale bohužel lepší soupeř.

Drama se šťastným koncem! Dorostenci vyhráli na ledě Boleslavi v prodloužení

Liberec – Ráz utkání určily především přesilové hry, ve kterých vstřelili dorostenci hned tři ze svých pěti branek. Po většinu utkání měli Tygři zápas ve své moci, poslední třetina se však víceméně celá hrála za nerozhodnutého stavu a šance byly na obou stranách. V prodloužení se po znamenité akci prosadil Vojtěch Hois a U17 odjíždí z Boleslavi s důležitým dvoubodovým ziskem.

Duel tabulkových sousedů! Tygři budou čelit Spartě

Liberec – Díky velmi povedenému výkonu na ledě Plzně utnuli Tygři sérii porážek a připsali si velmi důležité tři body. Ideálně se tak naladili na domácí souboj s pražskou Spartou, která má v tuto chvíli na chlup přesně stejný počet bodů jako Liberec. Střetnutí tabulkových sousedů začne na ledě Home Credit Areny v neděli tradičně od 16:00!

První výhra roku! Bílí Tygři loupili v Plzni

Plzeň/Liberec - Po čtyřech porážkách a také poprvé v novém kalendářním roce 2022 si Bílí Tygři připsali důležité vítězství. Skvělý výkon svěřenců Patrika Augusty odskákala plzeňská Škoda, kterou Severočeši přehráli poměrem 4:1.

Juniorka nestačila na Dynamo a zapsala první porážku v novém roce

Pardubice/Liberec – Ve čtvrtém utkání roku 2022 skončila neporazitelnost juniorky Tygrů. Na ledě pardubického Dynama tahali svěřenci Richarda Loba za kratší konec provazu a soupeři podlehli 1:5. Jediným úspěšným střelcem libereckých hokejistů byl Adam Měchura, který tak pokořil metu čtyřiceti vstřelených branek v sezóně.

Tygři v ENYAQ Hockey League znají termín dohrávky 6. kola

Liberec - Esportová ENYAQ Hockey League má za sebou téměř kompletní 6. kolo. Slovo téměř je nutné zdůraznit, neboť Tygři do něj prozatím nezasáhli. Dohrávka proti Karlovým Varům však již má termín, a to neděli 16. ledna od 17 hodin.