Bílí Tygři Liberec

Archiv článků

Rotunda otevřena každé odpoledne až do čtvrtka. Přijďte si pro permanentku!

Liberec - Chcete si osobně zakoupit permanentku na nadcházející sezonu? Pak rozhodně zbystřete. V průběhu tohoto týdne totiž budete mít až do čtvrtka příležitost, a to každé odpoledne.

Chci se pořád zlepšovat, říká po podpisu smlouvy v A-týmu brankář Král

Liberec - Bílí Tygři do nového ročníku půjdou s trojicí kvalitních gólmanů. Zkušenější Petra Kváču a Jakuba Neužila doplní osmnáctiletý mládežnický reprezentant Daniel Král, který se minulou sezónu výrazně podepsal pod stříbro liberecké juniorky. V A-týmu podepsal smlouvu na dva roky s možností následné opce. "Jsem šťastný, že tady můžu být," usmívá se.

U Home Credit Areny vyrostla dvě nová hřiště pro spontánní pohyb

Liberec - Bílí Tygři ve spolupráci s provozovatelem Sport Parku Liberec vybudovali dvě nová hřiště pro mládež, sloužit budou především na street hokej a fotbal. Provozovatel areálu s klubem tak dělají další krok v podpoře spontánního pohybu mladých sportovců.

Stále se můžete hlásit na letní kempy Bílých Tygrů! Nepropásněte skvělou šanci

Liberec - Bílí Tygři o letních prázdninách pořádají oblíbené hokejové kempy, letos si navíc vybere každý mezi ročníky 2008 a 2016. Na BTL Development Days i příměstský hokejový kemp jsou ještě k dispozici volná místa. Nepropásněte možnost rozvíjet se pod pod vedením mládežnických reprezentačních trenérů a trenérů přední hokejové akademie ČR!

Nad(h)led #22: Netradiční příběh fanouška Jakuba Ševčíka

Liberec - V podcastu Nad(h)led vám obvykle přinášíme příběhy hostů uvnitř organizace Bílých Tygrů. Tentokrát však uděláme drobnou změnu. Příběh fanouška Jakuba Ševčíka totiž rozhodně stojí za to vyslechnout!

Partnerská ZŠ U Školy zakončila rok v Home Credit Areně

Liberec - Stalo se už dobrým zvykem, že žáci partnerské ZŠ U Školy dostávají vysvědčení na konci roku v prostorách Home Credit Areny. Letos se navíc premiérově udělovala speciální cena ředitele školy pro studenta, který má znamenité výsledky ve školní lavici i na ledě.

Pro hlavní tým udělám maximum, hlásí sedmnáctiletý bek Dvořák

Liberec - Před necelým měsícem sice oslavil Jakub Dvořák své teprve sedmnácté narozeniny, přesto však liberecký talent podepsal s Tygry první profesionální smlouvu. A to hned na dva roky! "Všechno bude záležet na mně a mém výkonu. Budu se snažit, aby moje hra byla co nejlepší," komentuje své naděje na nadcházející sezónu mladý obránce.

Trojice Tygrů v nominaci na kemp před mistrovstvím světa juniorů!

Liberec - Trenér juniorské reprezentace Radim Rulík oznámil nominaci na úvodní kemp přípravy na světový šampionát. Ta se odehraje v termínu mezi 11. až 15. červencem v brněnských Lužánkách, samotný turnaj v Edmontonu se poté koná od 9. do 20. srpna. Na koučově seznamu pro první setkání figurují hned tři Tygři!

Od 27. do 30. června otevřena Rotunda!

Liberec - Chcete si zajistit permanentní vstupenku na nadcházející sezonu, ale preferujete osobní nákup před online prodejem? Pak zbystřete, v příštím týdnu máte příležitost.