Archiv článků

Tygři vyloupili Brno! Dvakrát se trefil Zachar

Brno/Liberec – Utkání Komety s Libercem bylo kvůli odkladům nakonec jediné, které se z úterního kola odehrálo, přičemž obě mužstva nastoupila do zápasu oslabena o několik hráčů. Po urputném boji si nakonec připsali výhru Tygři, kteří zvrátili nepříznivý stav a vyhráli potřetí za sebou.

Devátá třída nasázela Střelcům třináct branek

Liberec - Deváťáci odehráli na ledě jindřichohradeckých Střelců hodně ofenzivní utkání. Směrem do defenzivy měl výkon Tygrů velké rezervy, nicméně povedené počínání na druhé straně hřiště přisoudilo našemu týmu vysoké vítězství.

Sedmička otočila přestřelku v Jindřichově Hradci

Liberec - Naši hokejisté nerozehráli zápas v Jindřichově Hradci podle svých představ a v průběhu první třetiny prohrávali 1:3. Pak ale zabrali a také díky vysoké produktivitě v zakončení dobře hrajícího soupeře přetlačili 8:4!

Ve velkém stylu zpátky v akci! Deváťáci přestříleli Jihlavu

Liberec - Až do 15. ledna si devátá třída počkala na své první střetnutí v novém kalendářním roce. A natěšenost byla znát, Tygři proti Jihlavě podali velice kvalitní výkon a soupeře zdolali jednoznačně 6:2.

Šestka si proti Hronovu otevřela střelnici

Liberec - Tygří šesťáci si v domácím utkání nadstavby s Hronovem s chutí zastříleli. Gólovou produkci rovnoměrně rozdělili do všech třetin a vyhráli 16:2.

Sedmá třída začala nový rok výhrou nad Jihlavou

Liberec - Až v sobotu 15. ledna se sedmáci poprvé v roce 2022 představili v zápasové akci. Do utkání výborně vstoupili a první třetinu vyhráli 4:0, od té doby ale byli spíš pod tlakem a z velké části zásluhou bravurního výkonu brankáře Ondřeje Maxina Dukla utkání výrazněji nezdramatizovala.

Paráda! Tygři sestřelili v ENYAQ Hockey League Zlín 5:0 na zápasy

Liberec - Bílí Tygři mají za sebou v esportové ENYAQ Hockey League náročný dvojboj. Nutno ovšem podotknout, že úspěšný! Po nedělní výhře nad Karlovými Vary přidali v pondělí další triumf, tentokrát vysoko 5:0 nad Zlínem.

Další střet o pozici v tabulce! Tygři jedou do Brna

Liberec – Bílí Tygři si po velmi povedeném zápase připsali první letošní výhru nad Spartou, které navíc utekli v žebříčku. Ta samá výzva je čeká i v úterý, neboť nastoupí proti brněnské Kometě. Další souboj tabulkových sousedů začne na jihu Moravu v 18:00.

Chcete mít doma malého Tygra? Dorazte v sobotu 29. ledna do Home Credit Areny!

Liberec - Máte doma malého Tygra ve věku od 4 do 8 let? Třeba právě z něj může vyrůst další Petr Nedvěd, Ladislav Šmíd nebo Tomáš Filippi! Přijďte s ním v sobotu 29. ledna na náborovou akci Pojď hrát hokej! a užijte si zábavné dopoledne, z nějž si navíc odnesete spoustu tygřích dárků!