Bílí Tygři Liberec

Archiv článků

Nová role potvrzena. Petr Jelínek se od nové sezony chopí tygří rolby!

Liberec - Když před necelým týdnem skončila Tygrům sezona 2022/23, Petr Jelínek hned po utkání v Hradci Králové avizoval, že pro něj šlo o poslední utkání v tygřím dresu. S organizací se ovšem neloučí, od nové sezony se stane hlavním rolbařem Bílých Tygrů.

Off Party znovu slavila úspěch! Tygři se podepsali mnoha fanouškům

Liberec - Pomyslnou tečkou za každou tygří sezónou je závěrečné setkání s fanoušky zvané OFF Party. To i letos přilákalo spousty lidí do ochozů Home Credit Areny, ve které si návštěvníci mohli zajít pro podpis či fotku jejich oblíbence z tygřího kádru.

Takové zápasy hráče baví, říká Bělohorský o premiéře v play-off

Liberec - Tygří kategorie U15 v pátek rozehrála čtvrtfinále. Na vítkovickém ledě zvítězila vysoko 8:3, vytvořila si tedy parádní výchozí pozici pro nedělní odvetu. Bilancí 3+1 ke gólově pestrému večeru přispěl nejlepší střelec soutěže Šimon Bělohorský.

Osm gólů, dva hattricky a úžasná pozice pro odvetu! U15 zahájila play-off stylově

Liberec - Tygří devátá třída se dočkala. Ve Vítkovicích vstoupila do čtvrtfinále play-off! A hrálo se podle libereckých not. Domácí sice v polovině duelu srovnali na 3:3, nicméně pak už se prosazoval jen náš tým, který si i díky hattrickům Dominika Krajdla a Šimona Bělohorského vytvořil více než nadějnou pozici do nedělní domácí odvety.

Tradiční rozlučka se sezonou aneb OFF Párty už dnes!

Liberec - Sezona 2022/23 je pro Tygry u konce. Děkujeme všem fanouškům za podporu a těšíme se, že se s uplynulým ročníkem rozloučíme společně. Příležitost k tomu budeme mít už dnes, v pátek 31. března od 17 hodin v Home Credit Areně v rámci tradiční OFF Párty.

Během pátku i v průběhu OFF Párty sleva 20 % ve fanshopu!

Liberec - Sezona Tygrům v neděli skončila, je na čase se rozloučit s A-týmem na tradiční OFF Párty. A kdy jindy zavítat také do tygřího fanshopu? Přichystali jsme si pro vás speciální akci.

Milan Plodek hodnotí sezónu dorostu: Tým odvedl skvělou práci

Liberec - Dorostenci Bílých Tygrů za sebou mají povedený rok. Po základní části jim v tabulce patřilo skvělé první místo, v osmifinále vyřadili Olomouc, ve čtvrtfinále nicméně nestačili na Spartu. Ročník 2022/23 hodnotí z pohledu U17 hlavní trenér Milan Plodek.

Kváča se loučí s Tygry. Chci se posunout dál, Liberci patří velký dík, říká

Liberec – Neúspěšné čtvrtfinále s Hradcem Králové uzavřelo hned několik kapitol. Jedna z nich se týká i libereckého brankoviště, které v následujícím ročníku už nebude hájit Petr Kváča. V tygřím dresu naskočil do 162 zápasů a v sezóně 2020/21 dotáhl tým až do extraligového finále, načež získal i ocenění pro nejlepšího brankáře soutěže. „Zatím si nechám pro sebe, co bude dál. V Liberci ale končím,“ svěřil se pětadvacetiletý gólman.

Nejmladší měli napilno! Prvňáčci zakončili Liberecký pohár, Tygříci odehráli první zápasy v životě

Liberec - Uplynulý víkend se v Liberci nesl ve znamení akce pro nejmladší hokejisty. Zatímco prvňáčci na domácím ledě odehráli poslední duely letošního Libereckého poháru, děti z kategorie Tygřík odehráli své první zápasy v životě. A trenéři pro všechny měli jen slova chvály!