Bílí Tygři Liberec

Archiv článků

Zažijte NHL! Už tuto sobotu v OC Nisa Liberec

Liberec - Hledáte program na sobotu 22. června? Vyrazte do OC Nisa, kam zavítá NHL Global Fantour! Budete mít příležitost vyzkoušet si zajímavé hokejové aktivity, zažít spoustu zábavy a vyslechnout k Bomby k tyči přímo na místě.

Tygři posilují útok. Přichází syn legendy NHL

Liberec - Bílí Tygři hlásí druhou posilu do ofenzivy. Z Bolzana přichází produktivní kanadský forvard Christian Thomas, který má za sebou starty v NHL, převážnou část kariéry strávil v AHL. S klubem podepsal smlouvu na jeden rok s roční opcí.

Startuje prodej uvolněných sedadel! Vyber si svou permici

Liberec - Až do neděle 16. června měli majitelé permanentek z předchozí sezony příležitost pojistit si své sedadlo také pro nadcházející ročník. To už ale neplatí, od úterních 12 hodin jdou nevyužité rezervace do volného prodeje!

Extraliga devítek začne 8. září. Tygři změří síly s nováčkem

Liberec - Své rozlosování už zná také nejvyšší česká soutěž kategorie U15. Bílí Tygři – kteří do sezóny půjdou v roli obhájců titulu devátých tříd – odstartují svoji pouť za možnou obhajobou 8. září domácím duelem proti Říčanům.

Termíny Hravých prázdnin se rychle plní!

Liberec - Jako již každý rok se vaše ratolesti mohou těšit na oblíbený příměstský tábor Hravé prázdniny, který se uskuteční v několika turnusech v areálu Sport Parku Liberec. Máte doma malého sportovce? Neváhejte a přihlaste ho! Termíny se velmi rychle plní!

Letní ceny ve fanshopu a dárek k nákupu nad 600 Kč ZDARMA!

Liberec - Prázdniny jsou za dveřmi. Ať už vyrazíte na pláž nebo na hory, na našem fanshopu i e-shopu si jako vždy můžete vybrat ze stylové letní kolekce merche. A pozor, při nákupu nad 600 Kč jsme si pro vás připravili dárek!

VIDEO: Mladí Tygři vyměnili puk za míč

Liberec - Tygří hráči kategorie U10 si zkusili, jaké to je vyměnit hokejový kotouč za fotbalový balon. V rámci turnaje přípravek v Rozstání, který předcházel zápasu tygřího A-týmu s místními fotbalisty, měli možnost zkusit své fotbalové dovednosti. V konkurenci libereckého Slovanu, Stráže nad Nisou a domácího Rozstání s Osečnou obsadili třetí místo.

Tygři ovládli exhibici v Rozstání! V penaltách rozhodl Král

Rozstání/Liberec – V pátečních devět hodin večer odstartovalo v Německu fotbalové EURO. Pro některé fanoušky ovšem fotbalový svátek začal již v pozdní odpoledne, a to předkrmem v podobě exhibice v Rozstání. Již tradiční přátelské utkání mezi místním fotbalovým družstvem a hokejisty Bílých Tygrů se odehrálo opět před hojnou diváckou kulisou.

Konec předkupního práva pro permanentkáře 16. června, od úterý volný prodej

Liberec - Pozor! Pokud jste si stále ještě nezakoupili permanentku na své sedadlo z uplynulé sezony, stále máte příležitost využít předkupního práva. To však skončí už v neděli, tak neváhejte!