Bílí Tygři Liberec

McDonald’s Tygří Trefa

McDonald´s Tygří Trefa se v Home Credit Areně stala tradicí od sezony 2018/19. Díky ní mají fanoušci příležitost odnést si z hokejového utkání skvělou výhru, která může přesáhnout i 100 000 Kč! Musejí ale ukázat hokejové dovednosti a mít také notnou dávkou štěstí.

Během přestávky po první třetině se na kostce nad ledem zobrazí QR kód, po jehož načtení se zaregistrujete do soutěže McDonald´s Tygří Trefa. Ze všech zaregistrovaných účastníků vylosujeme tři výherce, kteří se dostaví na infopult Home Credit Areny. Zde si je převezme odpovědná osoba, se kterou zamíří k ledové ploše.

Každý účastník má jeden pokus na to, aby trefil jeden ze tří otvorů v soutěžní desce, která překrývá branku. Pokud se soutěžící trefí doprostřed, vyhrává bank, do nějž v každém utkání přibude částka rovnající se aktuální návštěvnosti. V případě, že na zápas zavítá 5 500 fanoušků, je tato cifra rovná jackpotu soutěže. V případě, že trefí jeden z bočních otvorů, vyhrává poukaz do libereckých poboček McDonald´s v hodnotě 2500 Kč.

Pokud soutěžící neuspěje, odchází alespoň s cenou útěchy v podobě voucheru na 500 Kč do McDonald´s, který dostává každý účastník McDonald´s Tygří Trefy.

Všeobecná pravidla soutěže najdete ZDE.Pro sdílení musíte povolit cookies sociálních sítí. Detaily a nastavení

Sdílet

Nejnovější video

4 góly Tomáše Filippi proti Kladnu 🎩

Nejnovější články

Podpořte s Tygry fanouška bojujícího s nádorem

Zbývají dva domácí zápasy základní části. Nenechte si je ujít!

Esportová liga jde do play-off. Překvapí Tygři Litvínov?

Z našeho fanshopu

Ponožky šedé sportovní s logem

120 Kč
Koupit

Čepice pruhovaná bez bambule

315 Kč
Koupit

Klíčenka s kovovým plíškem

55 Kč
Koupit

Puk extraliga 23/24

110 Kč
Koupit