Výhoda permanentky: S permanentkou na hokej městskou hromadnou dopravou zdarma!

Date of publication Author Klub

Liberec - Bílí Tygři si také pro nadcházející sezonu pro své fanoušky připravili důležitou výhodu. Díky spolupráci s Dopravním podnikem měst Liberce a Jablonce mohou majitelé permanentních vstupenek i nadále využít k dopravě do Home Credit Areny před a po utkání městskou hromadnou dopravu zdarma!

Tento benefit by měl majitelům permanentních a klubových karet zjednodušit cestu na utkání. Městská hromadná doprava totiž patří k nejpohodlnějším způsobům, jak na zápasy Bílých Tygrů zavítat. Přímo k Home Credit Areně jezdí linka č. 17, fanoušci pak dále mohou využít zastávku autobusu Čechova (linky č. 13, 20, 24 či 26) nebo zastávku tramvaje Staré Pekárny (linky č. 2 a 3), z nichž lze během pár minut do arény pohodlně dojít.

Díky dopravě městskou hromadnou dopravou zdarma se vyhnete potenciálnímu zdržení při příjezdu či odjezdu od Home Credit Areny. V porovnání s osobní automobilovou dopravou tak může být cesta s Dopravním podnikem měst Liberce a Jablonce dokonce rychlejší alternativou.

Podmínky využití přepravy zdarma

Doprava zdarma bude fanouškům zajištěna v den konání utkání dvě hodiny před začátkem utkání a dále pak také dvě hodiny po jeho skončení. Při případné kontrole jízdních dokladů je fanoušek povinen fyzicky předložit svou permanentní či klubovou kartu, díky níž mu bude doprava zdarma umožněna.

Městskou hromadnou dopravu mohou fanoušci využít na všech libereckých městských linkách v den veškerých domácích utkání Tipsport extraligy ledního hokeje v základní části či v play-off.

Stále nemáte permanentku? Pak to rozhodně napravte! Více informací, jak získat tuto a celou řadu dalších výhod, které se s nákupem permanentní vstupenky pojí, naleznete ZDE!

Nejnovější video

NAD(H)LED | Nicol Lucák Čupková: Dříve se hráčky v Rusku klidně popraly v kabině o přestávce