Bílí Tygři Liberec

Výhoda permanentky: S permanentkou na hokej městskou hromadnou dopravou zdarma!

Date of publication Author Klub

Liberec - Bílí Tygři si také pro nadcházející sezonu pro své fanoušky připravili důležitou výhodu. Díky spolupráci s Dopravním podnikem měst Liberce a Jablonce mohou majitelé permanentních vstupenek i nadále využít k dopravě do Home Credit Areny před a po utkání městskou hromadnou dopravu zdarma!

Tento benefit by měl majitelům permanentních a klubových karet zjednodušit cestu na utkání. Městská hromadná doprava totiž patří k nejpohodlnějším způsobům, jak na zápasy Bílých Tygrů zavítat. Přímo k Home Credit Areně jezdí linka č. 17, fanoušci pak dále mohou využít zastávku autobusu Čechova (linky č. 13, 20, 24 či 26) nebo zastávku tramvaje Staré Pekárny (linky č. 2 a 3), z nichž lze během pár minut do arény pohodlně dojít.

Díky dopravě městskou hromadnou dopravou zdarma se vyhnete potenciálnímu zdržení při příjezdu či odjezdu od Home Credit Areny. V porovnání s osobní automobilovou dopravou tak může být cesta s Dopravním podnikem měst Liberce a Jablonce dokonce rychlejší alternativou.

Podmínky využití přepravy zdarma

Doprava zdarma bude fanouškům zajištěna v den konání utkání dvě hodiny před začátkem utkání a dále pak také dvě hodiny po jeho skončení. Při případné kontrole jízdních dokladů je fanoušek povinen fyzicky předložit svou permanentní či klubovou kartu, díky níž mu bude doprava zdarma umožněna.

Městskou hromadnou dopravu mohou fanoušci využít na všech libereckých městských linkách v den veškerých domácích utkání Tipsport extraligy ledního hokeje v základní části či v play-off.

Stále nemáte permanentku? Pak to rozhodně napravte! Více informací, jak získat tuto a celou řadu dalších výhod, které se s nákupem permanentní vstupenky pojí, naleznete ZDE!

Pro sdílení musíte povolit cookies sociálních sítí. Detaily a nastavení

Sdílet

Nejnovější video

NAD(H)LED | Tomáš Krupka: Rituály nemám. Klukům se za to směju, ale rozumím, že jim to pomáhá

Nejnovější články

Nad(h)led #31: Vedoucí týmu Tomáš Krupka

Daniel Král: Při přípravě jsem se zaměřil hlavně na třinecké přesilovky

Tygři svedli s Oceláři vyrovnanou partii, nakonec ale slavil mistr

Z našeho fanshopu

Plecháček s logem

230 Kč
Koupit

Kšiltovka funkční tmavě modrá

350 Kč
Koupit

Vlajka na auto velká bílá

160 Kč
Koupit

triko poškrábané logo pánské černé

310 Kč
Koupit