Návod na využití předkupního práva při nákupu permanentky online v sezoně 2023/24

Date of publication Author Klub

Liberec - V úterý 9. května startuje prodej permanentních vstupenek na sezonu 2023/24. Také tentokrát bude probíhat kompletně online. Pokud jsi majitelem permanentky z minulého ročníku, můžeš využít předkupní právo na své místo. Jak na to? Níže přinášíme návod!

1. krok - Registrace a přihlášení v síti Ticketportal

Přejdi na stránky www.ticketportal.cz a zaregistruj se. Využít můžeš libovolnou e-mailovou adresu. Po registraci se přihlas do svého účtu. Pokud již registrováni jsi, můžeš se přihlásit do existujícího účtu.

2. krok - Otevři sekci Můj účet

Na hlavní stránce webu, v ovládacím panelu zvol možnost Můj účet / Permanentky. Pokud jsi již v minulosti využíval předkupní právo, bude tvoje permanentka přiřazena k tvému účtu a zobrazí se ti. V takovém případě pokračuj krokem č. 5. Pokud naopak využíváš předkupní právo poprvé, pokračuj krokem č. 3.

můj účet

3. krok - Zvol si svůj klub

Zvol možnost Předkupní právo a vyber si svůj klub.

Zvolte klub

4. krok - Vyplň číslo permanentky a ověřovací kód

Do pole 1. Číslo permanentky zadej číslo permanentky.
 Do pole 2. Ověřovací kód, zadej ověřovací kód. Oba tyto údaje nalezneš na zadní straně své loňské permanentní vstupenky. Tímto si permanentku přidáš do svého konta.

Číslo permanentky

5. krok - Po přidání permanentek do svého konta zvol Předkupní právo

Permanentní vstupenku z loňské sezony sis si tímto přidal do svého konta. Nyní klikni na tlačítko Předkupní právo.

Číslo permanentky

6. krok - Vyplň požadované údaje

Pokračuj vyplněním údajů ke každé své permanentní vstupence, potvrzením souhlasů a stisknutím tlačítka Zaplatit.

Vyplňte údaje

7. krok - Rekapitulace a platba

V tomto kroku vidíš rekapitulaci své rezervace. Vyber způsob doručení permanentky a pokračuj stisknutím tlačítka zaplatit. V případě volby varianty Voucher na permanentku si budeš svou permanentku moci po potvrzení vyzvednout v areálu Home Credit Areny.

Tím je proces nákupu dokončen. Permanentka ti bude zaslána na tebou zadanou adresu, případně vyčkej na vyzvání, že je již připravena k osobnímu vyzvednutí.

V případě jakýchkoli potíží s nákupem nás můžeš kontaktovat na adrese vstupenky@homecreditarena.cz, kde s tebou potíže vyřešíme. Zajisti si svou permanentní vstupenku a připoj se do hry!

Slavná trojice aneb selská jízda