Koncerty ve VIP restauraci po zápasech Bílých Tygrů

Date of publication Author Klub

Jednou z novinek, na kterou se mohou fanoušci Bílých Tygrů v sezoně 2023/24 těšit, jsou i pravidelné koncerty ve VIP restauraci po vybraných extraligových utkáních.

Stalo se už tradicí, že po prvním domácím extraligovém utkání sezony následuje společenský večer za účasti hráčů a členů realizačního týmu v prostorách VIP restaurace. V minulých letech ozdobil program svým koncertem například Marek Ztracený nebo MIG 21, letošní sezonu zase zahájilo vystoupení Václava Noida Bárty.

To ale není vše! Extraligový ročník 2023/24 bude okořeněn dalšími devíti koncerty, které se postarají o zábavu ve VIP prostorách a vy se můžete už nyní podívat, kdy se na jaký kulturní zážitek můžete těšit.

Filip Pešán: Hlavní náplní přípravy je teď silový trénink. Na led chceme chodit 3× týdně