Zajímavé akce

První zastávkou tygří roadshow byl Jablonec nad Nisou

Jablonec nad Nisou - Kolotoč oblíbených tygřích roadshow se znovu po roce rozeběhl, aby opět bavil příznivce Bílých Tygrů. Startovní destinací byl Jablonec nad Nisou, kde se show potkala s pozitivními ohlasy. „Je to skvělý nápad!“ kvitovali návštěvníci akce ze sousedního města.

Pestrý program plný soutěží a zajímavých cen přilákal na Mírové náměstí v sousedním Jablonci nad Nisou fanoušky všech generací. Nechyběl fanshop doplněný o speciální mistrovskou kolekci, své umění předvedly liberecké roztleskávačky Tigers Cats a součástí show byla i autogramiáda hokejistů Adama Jánošíka, Daniela Špačka a Tomáše Havlína. Ti se dokonce s některými šťastlivci poměřili ve hrách na playstationu. „Je parádní, když se Tygři rozjedou za svými příznivci,“ ocenili jablonečtí návštěvníci.

„Jablonec byl první zastávkou roadshow, takže jsme si vyzkoušeli, jak některé věci na lidi fungují. Poprvé jsme zapojili soutěže na playstationu, což se nám parádně osvědčilo. Jsme šťastní, že náměstí se zaplnilo. Největší atrakcí je tradičně přítomnost hokejistů A-týmu. Už to tak bývá, že poté, co hráči odejdou, obecenstvo prořídne. Nicméně show jede dál,“ říká o oblíbené akci tiskový mluvčí Bílých Tygrů Martin Kadlec.

Pozitivně vnímají akci i samotní hokejisté. „Myslím si, že je to skvělý nápad. Takto můžeme přilákat více a více diváků do arény. Sem do Jablonce přišla spousta fanoušků, což je super,“ poznamenal Adam Jánošík. „Jsme rádi, že tu můžeme být pro lidi a rozdat pár podpisů,“ potvrdil slova svého parťáka Daniel Špaček. Ten se v Jablonci narodil a dodnes tu i žije. „Je fajn být doma mezi svými,“ doplnil.

Zastávkou v Jablonci roadshow rozhodně nekončí. Už zítra se totiž tygří parta představí v Žitavě, poté se přesune do Turnova a vše vyvrcholí 7. září Tygřím dnem před NC Géčko. Buďte u toho a přijďte se podívat! Těšíme se na Vás!

Fotogalerii z pondělní roadshow naleznete zde.

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner