Roman Will: Bylo to úžasné! Opět se naplno ukázalo, jak jsme silní

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Chomutov - Tygři vybojovali v Chomutově poslední potřebný bod a slaví postup do finále! Velkou oporou byl během šestého utkání série Roman Will, který vychytal čisté konto. „Bylo to úžasné. Jak jejich, tak naši fanoušci vytvořili skvělou atmosféru," říká na úvod.

Jaký byl zápas tvým pohledem? Určitě krásný zážitek, že?
Bylo to úžasné. Jak jejich, tak naši fanoušci vytvořili skvělou atmosféru. Už předtím jsem při jednom z rozhovorů říkal, že si chceme zápas hlavně užít a skóre vyznělo lépe pro nás. Jsme hrozně šťastní.

Jak se ti osobně chytalo?
Opět se naplno ukázal náš tým, jak jsme silní, jak blokujeme. Spoluhráči mi to hrozně ulehčili, odehráli skvělý zápas.

Vychytal jsi čisté konto. To asi teď není to nejpodstatnější.
Ne, určitě ne. Vybojovali jsme postup, je to neskutečné a za to jsem hrozně rád.

Když se ohlédneš za sérií, byl nějaký zlomový moment?
Je to velmi těžké určit, ale zřejmě to byl pátý domácí zápas, který jsme zvládli. Získali jsme mečbol a tentokrát jsme do toho šli s tím, že to zkusíme urvat.

Co říct k finále?
Je to klasické play-off. Myslím, že jsme postoupili zaslouženě, ale série byla velmi těžká. Hráli neskutečně, klobouk dolu před nimi. My si do dvanácti budeme užívat postupu a poté začneme myslet na Kometu.

PŘIPOJ SE DO HRY | Až na doraz!