Zažijte vyřazovací boje z pohodlí domova! Je tu #PLAYOFFDOMA!

Date of publication Author Klub

I přes všechny překážky a nástrahy „doby covidové“ se základní část Tipsport extraligy nachýlila ke svému konci a boje o přímý postup do play-off i o pozice v předkole vrcholí. Byť už je jasné, že Bílí Tygři neobhájí Prezidentský pohár z minulé sezóny, znovu se pohybují na hranici čtyř nejlepších týmů základní části, a účast minimálně v předkole už mají jistou.

Jisté je bohužel už i to, že zápasy předkola a minimálně také čtvrtfinále se musí opět odehrát před prázdnými tribunami. Fanouškům Bílých Tygrů tedy nezbyde, než vrcholné zápasy sezóny sledovat před televizními obrazovkami a monitory, kdy pro nás všechny může být útěchou, že drtivá většina všech duelů vyřazovacích bojů bude vysílána přímým televizním přenosem, a pokud ne, v nabídce jej bude mít internetová platforma Hokejka TV.

Bílí Tygři proto připravili fanouškovské balíčky, které pomohou dotvořit hokejovou play-off atmosféru ve všech domácnostech a obývacích pokojích. Další výraznou novinkou pak bude prémiový online obsah, který během play-off nabídne exkluzivní pohledy do zákulisí tygří kabiny, stejně jako bezprostřední dojmy a reakce hráčů, trenérů a dalších osobností klubu.

Nezbytná výbava s logem Bílých Tygrů, hráčské rituály a hokejky, prémiové online vysílání přímo z Home Credit Areny, včetně možnosti položit otázku trenérům, pozápasové soutěže a dokonce i přestávkové občerstvení! To vše dodáme až k vám domů v rámci naší nové nabídky #PLAYOFFDOMA. Tradiční bílou „whiteoutovou“ barvu nahradí domácí tyrkysová, občerstvení ve speciální akci ve spolupráci s restaurací Stadion doveze k vám domů Dámejidlo.cz a pokud si vyberete některou ze tří speciálních play-off vstupenek, dodáme vám poštou vybavení v nabídce.

Je tu tedy naše tradiční oznámení, ovšem tentokrát se specifickým obsahem: Ve středu 3. 3. spouští Bílí Tygři speciální předprodej vstupenek na play-off! V ceně tentokrát nejsou vstupy na jednotlivé zápasy, ale unikátní upomínkové předměty, občerstvení s dovozem k vám domů a online vysílání.

Vstupenky nebo chcete-li balíčky bude možno zakoupit na profilu Bílých Tygrů na TicketPortal.cz., ceny se pohybují od 300 Kč za prémiový online balíček (na celé play-off), po 5000 Kč za balíček, který obsahuje originál hokejku jednoho z vybraných hráčů Bílých Tygrů. V rámci nové online platformy pak prostřednictvím pay-per-view půjde zakoupit i jednotlivé pořady našeho online programu.

BALÍČKY #PLAYOFFDOMA KUPUJTE ZDE!

banner vstupenka play-off

Balíček s hokejkou #PLAYOFFDOMA

• Originální podepsaná hokejka hráče dle vlastního výběru. Hraná hokejka z play off ledu přímo k vám domů. Pozor, k dispozici pouze omezený počet!
  • Přístup k unikátnímu prémiovému online obsahu v průběhu celého play-off. Buďte s námi, ať už jste kdekoliv. Užijte si prémiový online obsah v průběhu každé série.
  • Triko z limitované kolekce #PLAYOFFDOMA.
  • Kelímek na nápoj (0,5 l) z limitované kolekce #PLAYOFFDOMA.
  • Voucher na lahodnou pizzu ze speciální tygří nabídky restaurace Stadion. Kombinace tradiční italské receptury a pravé tygří chuti.

Balíček s hokejkou

Balíček s autogramy #PLAYOFFDOMA

• Triko z limitované kolekce #PLAYOFFDOMA s podpisy kompletního A-týmu. Unikátní památka na play-off. Pozor, k dispozici pouze omezený počet!

balíček s podpisy

Balíček fanouška #PLAYOFFDOMA

• Přístup Online balíčku #PLAYOFFDOMA. Buďte s námi, ať už jste kdekoliv. Užijte si prémiový online obsah v průběhu každé série.
  • Triko z limitované kolekce #PLAYOFFDOMA.

Balíček fanouška

Prémiový online obsah

V rámci letošního play-off vytváří Bílí Tygři projekt, který v rámci klubu doposud nemá obdoby. Po každém domácím utkání, ve dnech volna a případně i mezi sériemi, budeme pro tygří fanoušky vysílat z našeho nového virtuálního studia, ať už v přímých přenosem nebo ze záznamu.

Mezi hosty budou hráči, trenéři, legendy klubu a role experta se zhostí Tomáš Filippi. Na fanoušky čeká důkladný rozbor soupeře, reportáže z venkovních zápasů a živé vysílání po každém domácím zápase.

• Videopreview! Před každou sérií vám v našem virtuálním studiu představíme soupeře, jeho silné a slabé stránky a nabídneme ohlasy tygřího A-týmu.
  • Studio po sprše! Půlhodinový živý pořad s pohledem do tygří kabiny, analýzou utkání a ohlasy speciálních hostů vysílaný po každém domácím utkání.
  • Zákulisí tripu! Pořad vysílaný po každém venkovním dvojzápase, v němž získáte možnost nahlédnout pod pokličku venkovního play-off tripu.
  • Ohlédnutí za sérií! Rekapitulace nejlepších momentů po skončení každé série doplněné o komentáře expertů a aktérů.
  • Domácí trenér! Pošlete hráčům hodnocení předchozího utkání nebo je povzbuďte do dalších zápasů a buďte tak ve spojení s kabinou! Nejlepší vzkazy po každém zápase zveřejníme na tygřích komunikačních sítích.
  • Soutěžte! Soutěžte o zajímavé ceny. V průběhu všech studií se můžete živě těšit na soutěže o zajímavé ceny!

Banner přestávkový program

Klobása či tygří pizza až k vám domů! Domácí play-off vám doplní také přestávkový program v podobě speciální nabídky restaurace Stadion, která zajišťuje mimo jiné catering na všech domácích utkáních Bílých Tygrů. Během play-off si pro vás připravila speciální menu, které až k vám domů přiveze známá služba Dámejídlo.cz!

A co v nabídce naleznete? Kromě klasiky, jako je klobása či pivo, také speciální tygří pizzy, která vznikají dle tradiční italské receptury. Kterou z variant si vyberete? Vlachovu pikantní, která pálí stejně, jako tygří ranař, nebo raději osvědčenou Dernerovu margheritu? Vyberte si z unikátní široké nabídky!

OBJEDNÁVEJTE ZDE!

Tygří juniorka prošla fyzickými testy PČR