Ve velkém stylu zpátky v akci! Deváťáci přestříleli Jihlavu

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Až do 15. ledna si devátá třída počkala na své první střetnutí v novém kalendářním roce. A natěšenost byla znát, Tygři proti Jihlavě podali velice kvalitní výkon a soupeře zdolali jednoznačně 6:2.

nadst. 3, sobota 15. ledna 2022
(1:1, 2:0, 3:1)

Branky a nahrávky

Branky a nahrávky: 6. Šťástka (Rozsíval), 32. Maxin (Vápeník), 34. Maxin (Bajer), 48. Kytka (Maxin, Kratochvíl), 52. Rozsíval (TS), 56. Bajer (Šťástka) – 19. Fink (Chvátal), 53. Linhart (Lukáš, Suchan).

Š. Bogač (21. O. Kanca) — T. Vápeník, J. Seidl, D. Hrouda, V. Stromský, L. Ehrenberger — I. Maxin, D. Rozsíval, M. Bajer, M. Šťástka, D. Kytka, M. Kratochvíl, Š. Bělohorský, T. Plosová, A. Bartovič.

HC Dukla Jihlava

J. Novák — D. Podroužek, V. Tomica, D. Zmrhal, F. Vaněk — J. Lukáš, J. Linhart, O. Fink, O. Chvátal, A. Suchan, D. Koníř, V. Macek.

Vojtěch Fiala
„Byl to pro nás první zápas po dlouhé pauze, těšili jsme se. Zároveň byl tento víkend generálkou na mistrovství krajů. Pro nevolnost brankáře Štěpána Bogače jsme museli po první třetině sáhnout ke střídání, nicméně Ondra Kanca na jeho skvělý výkon navázal a zápas jsme dovedli do vítězného konce. Pauze byla znát, ale byli jsme tým, který měl celý zápas lehce navrch.“

nadst. 3, sobota 15. ledna 2022
(1:1, 2:0, 3:1)

Branky a nahrávky

HC Dukla Jihlava